Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-09-22

Šiemet „Emmy” apdovanojimuose sumušti net du rekordai

  
Šiemet „Emmy” apdovanojimuose sumušti net du rekordai Iš 24 nominacijų „Sostų karų” komanda namo parsivežė net 12 statulėlių.

Sekmadienį įvykusi iškilminga „Emmy” apdovanojimų ceremonija pažėrė ne vieną staigmeną. Tačiau dvi iš jų tikrai pateks į televizijos istoriją.

Kultiniu jau spėjęs tapti lietuvių pamėgtas televizijos serialas „Sostų karai” oficialiai tapo daugiausiai apdovanojimų per vienerius metus susišlavęs televizijos serialas. Iš 24 nominacijų „Sostų karų” komanda namo parsivežė net 12 statulėlių. Tarp jų ir pačią svarbiausią – geriausio draminio serialo.
Tuo tarpu Viola Davis tapo pirmoji juodaodė afrikieių kilmės aktorė, „Emmy” apdovanojimu įvertinta geriausios aktorės nominacijoje. Tai ne tik ypatinga ir džiugi proga aktorei, bet taip pat svarbus istorinis įvykis.
 
Seriale „Kaip išsisukti nuo žmogžudystės“ (angl. „How to Get Away with Murder“) V. Davis vaidina teisės profesorę Annalise Keating, kuri yra įsitraukusi į suėtingą žmogžudystės sąmokslą.
 
Padėkos kalboje aktorė sakė, kad juodaodėms aktorėms išties sunku gauti tokius svarbius įvertinimus vien dėl to, kad joms tiesiog nėra skiriami vaidmenys. „Vienintelis dalykas kas skiria juodaodes aktores nuo kitų – galimybė juos atlikti”, - sakė V. Davis.
 
Viola Davis Viola Davis
 
  

Žymos: Apdovanojimai, Sostų karai, Emmy, Viola Davis, Rekordas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du draugai kalbasi:
– Vakar iš manęs pavogė piniginę.
– Ar kreipeisi į policiją?
– Taip. Sakė, kad ne jie.