Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, forumcinemas.lt   |   2017-12-01

Suburbikonas N-16 (VIDEO)

  
Suburbikonas N-16 (VIDEO)
© forumcinemas.lt
Ne viskas taip gražu, kaip gali atrodyti.
Smalsumo vedinas vaikas pamažu ima nujausti, jog aplink vyraujanti palaima yra apgaulinga.

Sveiki atvykę į Suburbikoną – centrinėje Amerikoje įsikūrusį miestelį, kuriame visi šypsosi!

Suburbikonas pasirodo esąs tikra 1959-ųjų amerikietiška svajone – čia įsikūrusi draugiška baltųjų bendruomenė, gatvėse vyrauja ramybė, idealios ligoninės priima idealius pacientus, o idealių prekybos centrų lentynose guli tik idealios prekės. Vienos tokių idealių šeimų gyvenimas griūva, kuomet į namus įsilaužus nusikaltėliams, apiplėšimo metu žūva Niko (akt. Noah Jupe) mama Rouz (akt. Julianne Moore).
Smalsumo vedinas vaikas pamažu ima nujausti, jog aplink vyraujanti palaima yra apgaulinga, o gyvenimas Suburbikone atrodo idealiu tik iš pirmo žvilgsnio. Deja, ieškant kelio tiesos link, Nikas susiduria su aršiu tėvo (akt. Matt Damon) pasipriešinimu. Pastarasis pasiryžęs bet kokia kaina išsaugoti šeimos ramybę ir nuolat stoja sūnui skersai kelio. Suprasdamas, jog aplinkiniai tarsi susitarę kažką slepia, Nikas patenka keistų įvykių verpetan, kuris įsisuka Suburbikone apsigyvenus pirmajai juodaodžių šeimai…
 
Dar 1990-aisiais brolių Coenų parašytas scenarijus į kinus keliavo ypač ilgai. Nuo originalo dulkes nupūtęs George Clooney, 1990-aisiais kviestas atlikti pagrindinį vaidmenį filme „Suburbikonas“, šią istoriją pasirinko šeštajam savo režisuotam filmui. Pridėjęs „Fargo“ stiliaus siužetinę liniją ir nepagailėjęs juodojo humoro, aktorius ir režisierius jau šiemet žiūrovams pristatys mistinę kriminalinę komediją, kurios išsijuosę laukia visi brolių Coenų ir G. Clooney talento gerbėjai.
 
Suburbicon (2017)
 
Žanras: Komedija, kriminalinis, kriminalinė komedija
 
Režisierius: George Clooney
 
Scenarijus: Joel Coen, Ethan Coen, George Clooney, Grant Heslov
Vaidina: Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac, Glenn Fleshler
  

Žymos: JAV, Savaitės filmas, Kinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kodėl politikų sąžinė švari?

– Jie ja dar niekada nesinaudojo.