Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-03-09

TV ekranuose – „Sopranų“ priešistorė

  
TV ekranuose – „Sopranų“ priešistorė
© flickr nuotr.
Naujajame seriale bus galima atpažinti kelis veikėjus iš artimos T. Soprano aplinkos.
Naujoji istorija laikoma tarsi įvadu į pasakojimą apie T. Soprano suburtą mafiją

Legendinio televizijos serialo „Sopranai: mafijos kronika“ gerbėjai netrukus turėtų išvysti ne mažiau įdomią istoriją apie JAV veikusią mafijozų grupuotę, glaudžiai susijusią su Tonio Soprano kompanija.

Skelbiama, kad „Sopranų“ scenarijaus autorius David’as Chase’as jau pasirašė sutartį dėl naujo serialo kūrimo ir pradėjo darbą. Pranešama, kad jis vadinsis „Dauguma Niuarko šventųjų“ ir pasakos apie nusikalstamas grupuotes, Niudžersyje ir šio didmiesčio apylinkėse pradėjusias veikti 1960-70 metais. Pagal legendą, pagrindinis „Sopranų“ veikėjas T. Sopranas užaugo būtent šiuo laikotarpiu.
Todėl naujoji istorija laikoma tarsi įvadu į pasakojimą apie T. Soprano suburtą mafiją, kuri klestėjo paskutiniajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje.
 
Kūrėjai kol kas nedrįsa atskleisti, kada tiksliai „Dauguma Niuarko šventųjų“ pasieks televizijos ekranus.
 
Teigiama, kad naujajame seriale bus galima atpažinti kelis veikėjus iš artimos T. Soprano aplinkos – tie, kurie žiūrėjo „Sopranus“, turėtų atpažinti Tonio dėdę „Jaunėlį“, parankinius Polį bei Silvio.
 
Didžiulio populiarumo sulaukę „Sopranai“ buvo rodomi 1999-2007 metais ir pavergė milijonus žiūrovų bei pelnė galybę televizijos apdovanojimų. Centrinė serialo figūra – aktorius James’as Gandolfini’s mirė 2013 metais būdamas vos 51 metų.
 
  

Žymos: mafija, serialai, sopranai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...