Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-06-26

400 gyvybes išsaugojęs australietis

  
400 gyvybes išsaugojęs australietis
© Wikipedia nuotr.
Manoma, kad D. Ritchie išsaugojo daugiau nei 400 gyvybes.

Netoli Sidnėjaus, Australijoje, ant stataus skardžio esančio namo gyveno prieš trejus metus anapilin dėl onkologinės ligos nukeliavęs vyras vardu Donas Ritchie. Ir nors pasaulis skalambija apie daugybę pramogų pasaulio žvaigždžių, apie šį, gyvybes saugantį australą, daug kas net nėra girdėję.

D. Ritchie per 45-erius gyvenimo ant skardžio metus nuo mirties išgelbėjo apie 160 savižudžių. Vyro artimieji tikino, kad tokių atvejų buvo žymiai daugiau – apie 400.
Skardis ypatingai traukė gyvenimu nusivylusius žmones. Ir ne visus juos D. Ritchie pavykdavo išsaugoti, tačiau jis darė viską, ką galėjo. Gyvybių saugotojui tai buvo lyg gyvenimo dalis.
 
„Būdavo taip, kad žmogus stovėdavo ant skardžio, o po akimirkos pamatydavau, kad jo ten nebėra, – viename interviu pasakojo gelbėtojas. – Man tai tapo gyvenimo būdo dalimi. Pasiūlydavau jiems mintį, kodėl neužsukus pas mane ir nepasikalbėjus apie slegiančias problemas prie puodelio arbatos ar skardinės alaus.“
 
2006 m. D. Ritchie buvo apdovanotas Australijos ordinu. 2010 m. jis su žmona buvo išrinkti Australijos Metų Piliečiais. Prieš savo mirtį D. Ritchie paprašė savo sūnaus ir žmonos nepalikti skardžio be priežiūros – artimieji šią valią vykdo ir dabar.
 
 
  

Žymos: Gyvybių saugotojas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Norite sutikti pavasarį su nauja ir visada madinga apranga? Armija laukia jūsų!