Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-03-14

B. Pittas ir A. Jolie tuoksis gegužį

  
B. Pittas ir A. Jolie tuoksis gegužį Holivudo laukia dar vienos žvaigždžių vestuvės.

Holivudo įžymybės Bradas Pittas ir Angelina Jolie netrukus ketina duoti santuokos įžadus, nes aktorius B. Pittas gavo oficialių leidimą tuoktis, kuris galioja vos 90 dienų.

„The Moneyball“ filmo žvaigždei leidimas tuoktis buvo išduotas vasario pabaigoje, kuris baigs galioti gegužio mėnesį, todėl jaunieji turės gerai pasistengti, kad suspėtų suorganizuoti įspūdingą šventę. Jau dabar kalbama, kad vestuvės gali netikėtai sutapti su buvusios B. Pitto mylimosios Jennifer Aniston vestuvėmis, kuri ketina taip pat tuoktis gegužį su savo mylimuoju Justinu Therouxs‘u.
Manoma, kad tą patį mėnesį galimai įvyksiančios abiejų porų vestuvės, gali sukelti nepatogumų svečiams, nes nemažai asmenų būtų kviečiami į abejas vestuves ir priverstų B. Pittą ir J. Aniston kovoti dėl Holivudo žvaigždžių dėmesio.
 
„The Sun“ laikraščiui artimas poros šaltinis atskleidė, kad Bradas ir Angelina turės ypač nedaug laiko pasiruošti vestuvėms, nes planuoja surengti didelę šventę. Kalbama, kad greičiausiai jos įvyks iškart po Kanų filmų festivalio, gegužės pabaigoje, nes pora yra įsimylėjusi Prancūziją. Planuojama, kad ceremonija įvyks Pietų Prancūzijoje, 35 mln. svarų vertės „Chateau Miraval” rūmuose.
 
 
  

Žymos: įžymybės, Pramogos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kai už buratino nugaros užsitrenkė kameros durys, teisėjas palaimingai atsiduso:
– Na va, pagaliau pasodinau medį...