Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Daivinos ezoterika   |   2013-12-05

Bendros tendencijos visiems horoskopo ženklams gruodžio 5 – 11 d.

  
Bendros tendencijos visiems horoskopo ženklams gruodžio 5 – 11 d. Astrologė Daivina.

Bendra tendencija visai savaitei: visiems be išimties gali neapsakomai trūkti miego ir visiems reikės daugiau ilsėtis. Jeigu būtų galimybė rinktis, šią savaitę beveik visi žmonės norėtų patinginiauti, ilgiau pasivartyti lovoje, pasilepinti, tačiau daugumai poilsiauti nebus kada. Savaitė labai palanki užsiimti savimi, sureguliuoti darbo grafiką, kad santykiai su partneriu galėtų klostytis kuo geriau. Palankus metas tvarkyti reikalus su instancijoms ir su užsienio bei aukštojo mokslo įstaigomis. Tie reikalai susitvarkys beveik savaime, žmonėms net nereikės dėti daug pastangų.

 Nuo ketvirtadienio, gruodžio 5 d., iki sekmadienio, gruodžio 8 d.
Šiuo metu tikslinga planuoti, kurti, svajoti. Kuo tiksliau mintyse susikursite norimą pasiekti rezultatą, tuo tiksliau pavyks jį įgyvendinti. Būtų naudinga surašyti planuojamus darbus, tai padėtų kontroliuoti pasiektus rezultatus ir kurti naujus planus. Tačiau nedirbkite jokių svarbesnių darbų – tai svajonių ir poilsio metas. Žmonės šiuo metu yra emociškai pažeidžiami, linkę pasiduoti pesimizmui, visiems norisi pabūti vieniems. Krinta bendras darbingumas, sunkiau dirbti kolektyve. Fizinė veikla turi būti minimali, tad nedirbkite sunkių fizinių darbų. Tinkamas laikotarpis atsisakyti žalingų įpročių: mesti rūkyti, atsisakyti alkoholio, tapti vegetaru. Išmėginkite bent vieną iškrovos dieną. Jei norite išsiugdyti naują pageidaujamą įprotį (pavyzdžiui, rytais pabėgioti, pasikloti lovą, rytais gerti vaisių kokteilį ir t. t.), tai pradėkit daryti būtent dabar. Kalbant apie mitybą, organizmas viską puikiai pasisavina. Organizmo stiprinimui vartokite vitaminus ir papildus. Jei kovojate su antsvoriu, ribokite mitybą. Išnaudokite šį laiką sveikatingumo procedūroms, masažams, pasilepinkite gydomosiose voniose. Naudinga akupunktūra. Pasirūpinkite ir kūno išore. Efektyvios įvairios maitinamosios kaukės, kūno įtrynimai įvairiais aliejais, medumi. Operacijos nerekomenduojamos, nes lėčiau gyja žaizdos, galimi kraujoplūdžiai. Tausokite nervų sistemą ir jutimo organus. Nevarginkite akių.
 
Penktadienis ir šeštadienis
 
Norėsite laisvės, naujumo. Bus labiau juntami suvaržymai, sunkus darbas, kasdienybė, nusibodę santykiai. Šiomis dienomis žmonių sąmonė atviresnė naujoms idėjoms, originalumui, bet taip pat – daugiau nervingumo, staigių emocinių krizių. Kita vertus, išryškėja bendrų idėjų, bendros pasaulėžiūros, draugiškumo svarba. Gali būti daugiau nei įprasta atsitiktinumų. Tai intelektualų, išradėjų, konstruktorių metas. Geras laikas ilgai vėdinti namus ir patalynę, čiužinius, valyti langus. Tiek baldai, tiek grindys turi būti valomos drėgnu skuduru. Tinka valyti sidabrą. Svarbu ir sezoninė rūbų kaita – vasarinių arba žieminių drabužių vėdinimas ir padėjimas saugoti iki kito sezono. Patartina nevarginti kojų, daugiau pasėdėti, esant galimybei reiktų palaikyti kojas aukščiau pakeltas. Krūvis ypač veikia blauzdų raumenis, apatinę blauzdos dalį, blauzdinį pėdos sąnarį. Užtat galima daugiau krūvio skirti širdžiai, kraujagyslių sistemai. Palanku operuoti širdį, nugarą, kraujagyslių sistemą, bet negalima operuoti akių, blauzdų, kulkšnių, gydyti artrito. Tinkamas laikas poilsiui draugų būryje, taip pat intelektualioms pramogoms bei mokslinėms parodoms ir viskam, kas susiję su technika ir mokslo pažanga. Nedvejodami galite pirkti buitinę techniką ir aparatūrą, parduoti ar keisti butą. Netinkamos dienos sužadėtuvėms ir vedyboms, prekybiniams sandoriams. Tinkamas laikas džiaugtis vandeniu (pirtis, dušas, vonia ar atviras vandens telkinys, nes tai ypač sustiprins nervų sistemą, kraujotaką ir odos būklę. Tinka kepti pyragus, bandeles, duoną. Maiste turi vyrauti geltonos spalvos sultys, vaisiais, daržovės – tinka citrinos, laukinės vaistažolės, turinčios daug vitamino C.
 
Sekmadienis ir pirmadienis
Šiuo metu intuicija labai stipri. Žmonės tampa rūpestingesni, švelnesni, subtiliau jaučia muziką, meną, tiki tuo, kas paslaptinga, nepaaiškinama. Poveikiui ypač jautrios kojų pėdos, kojų ir rankų pirštai. Labai naudingas refleksinis pėdų masažas. Tinkamas laikas operuoti ir gydyti kepenis, tulžį, kasą ir žarnyną, išskyrus tiesiąją žarną. Jei turite antsvorio, būtent šiomis dienomis venkite angliavandenių. Nerekomenduojama gerti daug skysčių, ypač alkoholio, nes tai neigiamai veiks inkstus. Geras laikas tręšti ir pjauti žolę.
 
Nuo pirmadienio, gruodžio 9 d., iki trečiadienio, gruodžio 11 d.
 
Žmonės aktyvūs, energingi. Šiuo metu tikslinga imtis prieš savaitę suplanuotų darbų. Laikas tinkamas įvairiems dalykiniams reikalams atlikti: kreipkitės į įvairias instancijas, prašykite pažymų, tvarkykite dokumentaciją, rašykite laiškus. Labai tinkamas laikas aktyviai veiklai, tad nesnauskite. Tinkamas laikas dažyti plaukus – dabar nudažius spalva išsilaikys ilgiau. Jei norite auginti plaukus, pakirpkite plaukų galiukus, nes tai paskatins jų greitesnį augimą. Gydykite stuburą ir senas užsitęsusias traumas bei lėtines ligas. Jei būtina operacija – tai geras laikas.
 
Antradienis ir trečiadienis
 
Šios dienos suteikia energijos, įkvepia kūrybai, nes tai šviesos ir džiaugsmo metas. Šiomis dienomis daug dinamikos, bet gali pritrūkti diplomatijos. Sėkmę lemia vyriškumas, drąsa bei ryžtas. Žmonės tampa ryžtingesni, atviresni, drąsesni, tačiau labiau linkę į konfliktus. Vyrauja egocentrinis mąstymas, noras vadovauti. Daug kas sėkmingai sprendžiama jėga, spaudimu, bet trūksta atsargumo, jautrumo.
 
Emocinės reakcijos staigios, neprognozuojamos ir aistringos. Galima plauti langus – stiklai išties blizgės. Galima vėdinti patalpas ir patalus, valyti, vėdinti čiužinius. Tinkamos dienos konservuoti įvairius vaisius, taip pat užšaldyti vaisius ir daržoves – konservai bus tikrai skanūs, daržovės išlaikys natūralumą. Šiomis dienomis ypač jautrios vietos – galva, smegenys, akys, nosis, viršutinis žandikaulis, dantys. Net jei ir suplanuota, atsisakykite operacijų šioje srityje. Nevarginkite akių, geriau šiomis dienomis neskaitykite ir mažiau žiūrėkite televizorių. Tinkamas laikas gydyti ir operuoti inkstus, šlapimo pūslę, šlapimtakius, gimdą ir prostatą, stuburo juosmens dalį.
 
 
  

Žymos: Horoskopai, Daivinos horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.