Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-09-11

Besilaukiančios londonietės poelgis autobuse susprogdino internetą

  
Besilaukiančios londonietės poelgis autobuse susprogdino internetą
© Instagram nuotr.
Brydie Lee-Kennedy laukiasi aštuntą mėnesį.

Viešajame transporte užleidę nėščiai moteriai vietą jos akyse tapsite tikru didvyriu. Tačiau viena besilaukianti australė Brydie Lee-Kennedy atsidūrė labai nepatogioje situacijoje.

Sausakimšu Londono autobusu važiavusi moteris, kad ir kiek užuominų davė priešais ją sėdėjusiam vyrui, kurio krepšys ir ranka buvo padėti ant šalia esančios laisvos sėdynės, pasielgė taip, kaip išdrįstų tik retas, rašo Dailymail.co.uk.
Aštuntą mėnesį nėščia Brydie, nusprendusi nepažįstamą vyrą pamokyti mandagumo, neapsikentusi atsisėdo ant savo daiktus patraukti atsisakiusio vyro krepšio ir ant jo padėtos rankos.
 
„Na, galiausiai tai įvyko man būnant 8 mėnesį nėščiai. Ką tik atsisėdau ant vyro rankos ir krepšio, kai šis atsisakė nuo paskutinės autobuse esančios laisvos sėdynės patraukti savo daiktus. Mudu važiavome tylėdami“, – savo tviterio paskyroje rašė B. Lee-Kennedy.
 
Nėščios moters įrašas socialiniame tinkle sulaukė daugiau nei 170 tūkst. „patinka“. Įkvėptos Brydie, kitos damos taip pat pasidalijo panašiais pasakojimais.
 
„Kai buvau septintą mėnesį nėščia, vienas vaikinas pastumdamas prabėgo pro mane ir atsisėdo į vienintelę laisvą vietą. Kitas keturias stoteles be paliovos jį keikiau. Nebeiškentęs jis paklausė, ar taip pat bendrauju ir su savo vaiku. Atkirtau jam, kad mano vaikas tikrai nebus toks nemandagus“, – pasakojo viena mama.
 
„Vieno plačiai ant autobuse esančios sėdynės sėdinčio vyro pasiteiravau, ar jis galėtų suglausti savo kojas ir leisti man atsisėsti šalia jo. Jis paneigė ir demonstratyviai parodė į savo tarpukojį, lyg sakydamas, kad jam reikia papildomos erdvės.“
 
„Vienam vyrui pasakiau, kad, jei neleis man atsisėsti, kūdikį pagimdysiu prie pat jo kojų. Laimei, jis atsistojo, tačiau iš veido minos supratau, kad nebuvo labai tuo patenkintas.“
„Būdama ketvirtą mėnesį nėščia pasiteiravau vyriškio, ar negalėtų užleisti man savo vietos, kadangi tuo laikotarpiu mane labai pykino. Jis atkirto, kad, jei noriu lygybės, galiu ir pastovėti. Neilgai trukus apvėmiau ne tik jį, jo laikraštį, bet ir kompiuterio krepšį. Vis dar negaliu pamiršti jo veido, kai tai nutiko.“
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: Etiketas, Londono transportas, nėščia moteris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas dalijasi gyvenimo išmintimi su sūnumi:
– Sūnau, jei moteris užsisės ant sprando, nenusimink. Juk tada tau jos nebereikės nešioti ant rankų!