Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-10-03

Boksininkas E. Petrauskas jaučiasi patekęs į sukčių pinkles: pinigus paėmė, tačiau automobilio nesutaisė

  
Boksininkas E. Petrauskas jaučiasi patekęs į sukčių pinkles: pinigus paėmė, tačiau automobilio nesutaisė
© fotomontažas
E. Petrauskas

Boksininkas, olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas jaučiasi patekęs į automobilių meistrų pinkles. Sportininkas, gavęs olimpiečio rentą, nusprendė paremontuoti automobilį. Transporto priemonę patikėjo pažįstamo žmogaus rekomenduotam autoservisui.

„Pasakiau, kad man reikia pakeisti stabdžių diskus, pasakiau, kad varva tepalas, kad iš „glušo“ kažkoks garsas, skardos daužosi, bagažinė sunkiai užsidaro“, – automobilio trūkumus LNK laidai „KK2“ vardijo Evaldas.
Sportininkas sutarė dėl kainos – beveik 700 eurų. Reikalingas detales Evaldas pirko iš savo pinigų, tad autoservisui turėjo sumokėti tik už darbus. Po keleto dienų atvykęs pasiimti automobilio, Evaldas turėjo sumokėti 670 eurų. Tačiau atlikti darbai sportininko netenkino. Meistrai neva nieko nesuremontavo. Paėmė pinigus ir nepateikė nei sąskaitos, nei atliktų darbų sąrašo. „ Jie nieko, jokio popieriaus nepadavė, pasiėmė pinigus į rankas ir viso gero“, – prisimena Evaldas.
 
Boksininkas nutarė atlikti remonto ekspertizę – nuvarė automobilį į kitą autoservisą. Paaiškino, kokius darbus buvo prašęs atlikti. Meistrai patvirtino, kad jo automobiliui neatliktas joks remontas. Gavęs patvirtinimą, E. Petrauskas vėl kreipėsi į jo automobilį neva remontavusį autoservisą, prašė grąžinti pinigus, bet atsakymas buvo neigiamas.
 
Tuomet Evaldas kreipėsi į „KK2“. Galbūt viešumas tas ginklas, kuris padės atgauti pinigus ir neleis kitiems nepakliūti į tokią situaciją. Tačiau Evaldo, kartu su „KK2“ žurnalistais nuvykusio į jį galimai apgavusį autoservisą, laukė nemaloni staigmena – nei meistrų, nei serviso nebėra.
 
Kaip situaciją pakomentavo vargais negalais surastas autoserviso direktorius? Ar Evaldui pavyks atgauti savo pinigus? Atsakymai – šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., laidoje „KK2“ per LNK.
  

Žymos: Automobilis, E. Petrauskas, servisas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šią savaitę desertui - įdomios, keistos, juokingos ar net absurdiškos garsių žmonių mintys apie In ir Yan, juodą ir baltą, vyrą ir moterį..
Pradėsime nuo perfrazuoto posakio: Moterys iš Veneros, vyrai - iš...baro. :)