Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-12-11

Boksininko E. Petrausko žmonai – neeilinė kalėdinė dovana

  
Boksininko E. Petrausko žmonai – neeilinė kalėdinė dovana
© LNK
Evaldas Petrauskas ir Goda Petrauskienė

Olimpinio prizininko, boksininko Evaldo Petrausko žmona Goda sulaukė svajonės išsipildymo. Plastinės chirurgijos klinika prieš šventes jai padovanojo naują krūtinę.Goda dirba fotomodeliu, todėl turi atrodyti nepriekaištingai. Tačiau po dviejų gimdymų Godos krūtinė prarado formą, dėl to moteris pradėjo kompleksuoti. Apie bėdas, papasakotas LNK televizijos laidoje „KK2“, išgirdo plastinės chirurgijos specialistas Saulius Vikšraitis ir pakvietė Godą kartu su vyru Evaldu atvykti konsultacijai. Apžiūros metu Godai buvo parinkti dviejų dydžių implantai. Reikiamą dydį išrinko pats Evaldas: „Aš už tai, kad būtų mažesnė. Šitas atrodo apvalus, natūralus, o šitas persirpęs“, – laikydamas rankose dviejų dydžių implantus komentavo boksininkas.
Pasak plastinės chirurgijos specialisto S. Vikšraičio, vyrai retai turi tiek drąsos, kiek Evaldas, ir dažniausiai konsultacijose nedalyvauja: „Yra trys porų tipai: vienas, kai į konsultaciją atvyksta ir vyras, ir moteris, bet vyras lieka laukti laukiamajame. Antras tipas – kai vyras ir moteris ateina konsultuotis kartu, vyras palaiko, bet sprendžia abu kartu. Ir trečias tipas, labai retas, kai vyras aktyviai reiškia savo nuomonę. Bet taip būdavo daugiau nei prieš dvidešimt metų.“ Petrauskų atveju buvo būtent taip – lemiamas žodis priklausė Evaldui.
 
Kaip boksininkas įtikino žmoną rinktis būtent tokią krūtinę? Viską pamatysite šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., laidoje „KK2“ per LNK.
  

Žymos: Evaldas Petrauskas ir Goda Petra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Girdėjau, vedei?
– Taip.
– Na ir?
– Gerti ir rūkyti negalima.
– Gailiesi?
– Ne. Gailėtis irgi negalima.