Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-06-18

Buvusi dainininko Mundžio žmona V. Malevska: viešumas mane išgelbėjo

  
Buvusi dainininko Mundžio žmona V. Malevska: viešumas mane išgelbėjo V. Malevska

„Tas viešumas mane išgelbėjo. Nežinia, kas būtų su manimi, ar aš čia sėdėčiau, nes viskas buvo labai rimta...“ – jau šį antradienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 48-erių stilistė, dekoratorė Violeta Malevska.

Žvelgiant į Violetą, sunku būtų patikėti, kad šiai moteriai vos po dvejų metų sukaks pusė amžiaus – ji atrodo daugiau nei dešimtmečiu jaunesnė. Pasitikdama jaukiuose pačios dekoruotose namuose ir plikydama vasarą rinktų žolelių arbatą, Violeta spinduliuoja ramybe, pasitikėjimu savimi, jos akyse nė krislelio baimės, o veidą nuolat puošia šypsena. Visai kitaip Violeta atrodė prieš septynerius metus, kai atvirai žiniasklaidai papasakojo apie smurtą santuokoje su tuomet garsiu dainininku Edmundu Štenger, geriau žinomu Mundžio pseudonimu.
„Šiandien mano gyvenime atsivertė nauji puslapiai, pilni meilės, romantikos, įdomios kūrybos, darbų, o visa tai, kas buvo, praėjo kaip baisus sapnas... Jausmas toks, tarsi būčiau ištrūkusi iš kalėjimo... Gailiuosi tik to, kad iš to kalėjimo nedrįsau išeiti anksčiau. Po pirmo konflikto reikėjo skirtis... Tačiau tada man atrodė, kad aš sulipdysiu, kad kažkaip reik pasistengti, bet...“ – pasakos Violeta.
 
Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį antradienio vakarą, 20.00 val., per LNK.
  

Žymos: LNK, TV, laida, V. Malevska

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du girtuokliai dalyvauja savo sugėrovo laidotuvėse. Vienas sako kitam:
– Tu tik pažiūrėk, Vasia geriau už mus atrodo!
– O tai ko tu nori - jis jau tris dienas negeria!