Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-14

Daiktai, kuriuos įvertins tik vyrai

  
Daiktai, kuriuos įvertins tik vyrai
© tiesa.com
Išmanieji žaisliukai keičia mūsų buitį.

Sparnuota frazė „berniukai ir jų žaisliukai“ atsirado ne šiaip sau. Bet argi mes kalti, kad mus traukia keisti, neįprasti, kartais nevisiškai aišku kam skirti, bet labai šaunūs daikčiukai?

Išmanioji šakutė
Pirmasis toks pasaulyje gaminys, pavadintas „HAPIfork Bluetooth-Enabled Smart Fork“, – tai iš esmės paprasta šakutė, tik elektroninė, su pakraunama ličio baterija. Ji įsižiebia ir pradeda vibruoti, jeigu valgote per greitai, taigi ugdo taisyklingus mitybos įgūdžius (kadangi pasisotinimo jausmui pasireikšti reikia 15–20 minučių, kuo lėčiau valgome, tuo mažiau kalorijų suvartojame). Per „Bluetooth“ įrenginį šakutę galima sujungti su mobiliuoju telefonu arba kompiuteriu, atsisiųsti „HAPIfork“ programėlę ir realiu laiku stebėti visus susijusius statistinius duomenis: per kiek laiko pavalgote, kiek kąsnių įsidėjote į burną per minutę ir panašiai.
 
Šakutėje įtaisytas laikmatis padės valgyti ritmiškiau – galėsite nustatyti, kas kiek laiko ji duos signalą naujam kąsniui. Bet tai toli gražu ne visos stebuklingos šios šakutės funkcijos. Pakaks paminėti, jog joje sukauptus duomenis galima permesti į kompanijos gamintojos tinklalapį internete išsamiai analizei. Iš ten pat galėsite gauti instrukcijas, kaip pagerinti savo valgymo įgūdžius, sekti savo progresą, sudarinėti mitybos planus.
 
Telefonu valdomas popierinis lėktuvėlis
 
POWERUP 3.0 – irgi pirmasis pasaulyje, iki jo nieko panašaus nebuvo. Tai įrangos rinkinys, suteiksiantis daug džiaugsmo žaislinių lėktuvėlių mėgėjams.
 
Tradicinės nuotoliniu būdu valdomos žaislinės skraidyklės – ar tai būtų lėktuvų, ar sraigtasparnių kopijos, – paprastai būna sunkokos (dėl baterijų) ir net gremėzdiškos. O POWERUP 3.0 suteikia galimybę bet kokį iš popieriaus išlankstytą lėktuvėlį paversti motorizuotu skraidančiuoju aparatu, valdomu išmaniuoju telefonu per „Bluetooth“. Žodžiu, tikras aerodinamikos stebuklas, suteikiantis malonumą stebėti 10 minučių skrydį iki 55 m atstumu (po to teks pakrauti prietaisą per USB mikrolaidą).
 
Gamintojas taip pat prideda specialų popierinį trafaretą, iš kurio labai lengva išlankstyti lėktuvėlį, ir atsarginį propelerį – avariniams atvejams.
 
„VinoVinti“ vyno aeratorius
 
Patentuota technologija verčia vyne esančias anglies dvideginio molekules jungtis, suformuoti burbuliukus ir taip per kelias sekundes paryškina šio tauraus gėrimo skonį bei aromatą ir net prideda jam keletą brandumo metelių. Jeigu nuolat pamirštate atidarinėti vyną iš anksto, kad tas galėtų pakvėpuoti, ir tuo labiau tingite perpilinėti jį į grafiną, šis daikčiukas galėtų jus sudominti. Bent jau kaip dovana kam nors, kas iš tiesų nusimano apie vyną.
Įspėjimas: nepaisant čia paminėto žodžio „burbuliukai“, aeratorius nėra skirtas putojantiesiems vynams.
 
 
  

Žymos: buitis, išmanieji daiktai, šakutės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
– Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.