Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-12-14

Dambrauskas galvoja apie dar vienas vestuves?

  
Dambrauskas galvoja  apie dar vienas vestuves?
© LNK
Dabar bendraudamas su gerbėjomis R. Dambrauskas - kur kas atsargesnis.

Populiarųjį dainininką Romą Dambrauską pelnytai galima tituluoti viena paslaptingiausių Lietuvos scenos žvaigždžių. Kiek žmonų jis turėjo? Kiek vaikų užaugino? Kur, kaip ir su kuo gyvena? Ir galiausiai ar yra ta, ypatingoji moteris, kuriai Romas Dambrauskas skiria savo dainas?

Prieš trejus metus įvykusios jo ir kaunietės stomatologės Astos Dambrauskienės skyrybos atlikėjui smogė dviguba jėga: teko ištverti ne tik oficialų procesą, bet ir viešą intymiausių detalių analizę. Mat paliktoji R. Dambrausko žmona netylėjo ir tūkstančiai žmonių su pasimėgavimu klausė, kaip dėl dainininko galvą pametusi žinoma Kauno stomatologė jam net namą pastatė, po koncertų su pyragais laukdavo. Tačiau jis neįvertino išsikraustė ir dar neva pareikalavo pinigų. Melas tai ar tiesa? Teisintis ar juodinti mylėtos moters R. Dambrauskas nebuvo linkęs. Taigi po itin atvirų buvusios žmonos išpažinčių ir kaltinimų, atsitvėrė tyla ir išvyko gyventi į gimtuosius Mažeikius. 
Nemalonūs pastarųjų metų įvykiai, iki širdies gelmių sukrėtusios artimų bičiulių netektys R. Dambrauską išmokė begalės svarbių dalykų. Net ir labai kviečiamas, jis atsisakė dalyvauti populiariuose dainų ar šokių projektuose. Jei tik gali rinktis, dainininkas sako mieliau važiuojantis į koncertus tegul ir mažesniuose miestuose. Jis žino: ten jo laukia tikrieji klausytojai. Ir žinoma, R. Dambrausku besižavinčios moterys.
 
Tačiau reikia pripažinti: dabar bendraudamas su gerbėjomis R. Dambrauskas - kur kas atsargesnis. Juk būtent nuo radijo eteryje išgirstos jo dainos, o vėliau susitikimo koncerte, kadaise prasidėjo jo pažintis su žmona tapusia Asta. Tačiau ne tik dėl šios skaudžios patirties, bet ir dėl kur kas svarbesnių priežasčių R. Dambrauskas jau kuris laikas nebevaikšto į pasimatymus, o jį kviečiančioms moterims nesuteikia jokių vilčių.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas sustabdo greitį viršijusį vairuotoją. Išrašo baudą, duoda vairuotojui kvitą ir sako:
– Šį kvitą išsaugokite.
– O kam man jis?
– Kai surinksite dvylika tokių kvitų, galėsite gauti dviratį.