Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-14

Didžiojo „O“ teoriją apvertė aukštyn kojomis

  
Didžiojo „O“ teoriją apvertė aukštyn kojomis
© tiesa.com
Mokslininkai paneigė ilgai sklandžiusį mitą.
Lig šiol manyta, kad moterų orgazmas būna dviejų tipų.

Viskas keičiasi, ponai. Autoritetingas medicininis leidinys „Clinical Anatomy“ paskelbė naujo mokslinio tyrimo rezultatus, paneigiančius dvejopo moteriško orgazmo egzistavimą. Tokio dalyko, kaip G taškas, naujausiomis specialistų išvadomis, irgi nėra.

Lig šiol manyta, kad moterų orgazmas būna dviejų tipų (turbūt nereikia priminti, kokių). Bet dabar mokslininkai siūlo atsisakyti visų ankstesnių terminų ir įvesti vieną, bendrą, – „moteriškas orgazmas“.
Ekspertų vertinimu, egzistuojantys moterų orgazmų apibūdinimai yra netikslūs. Juolab kad dauguma moterų jo išvis nepatiria nuo tiesioginių prisilietimų. Dar daugiau: dažnai vieno tipo orgazmas įvyksta stimuliuojant visai kitą kūno vietą.
Taigi mokslininkai daro išvadą: moterys – tokios sudėtingos būtybės, kad viskas jų pojūčiuose susiję, taigi trūkstant nors vieno elemento ekstazė neįmanoma. Tačiau taisyklingai stimuliuojant absoliučiai visos moterys gali patirti orgazmą.
 
Štai taip!
 
 
  

Žymos: Moterys, orgazmas, didysis O

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonelė skambina naujajam rusui į mobilųjį telefoną:
– Tu dabar autostrada važiuoji?
– Taip, brangioji.
– Greitai stabdyk ir suk į kelkraštį! Per radiją milicija pranešė, kad kažkoks vienas beprotis važiuoja priešinga magistralės eismo juosta.
– Būtų gerai, kad tik vienas – čia jų šimtai.