Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-10-09

„Facebook“ įkūrėjo M. Zuckerbergo diena: visada randa laiko vienam dalykui

  
„Facebook“ įkūrėjo M. Zuckerbergo diena: visada randa laiko vienam dalykui
© Wikimedia nuotr.
Kaip atrodo M. Zuckerbergo diena?

Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas – užimtas žmogus. 33-ejų vyras kasdien stengiasi pagerinti net 547 mlrd. dolerių vertės socialinį tinklą, užtikrinti sklandžią jo veiklą.

Nors didžiausio socialinio tinklo įkūrėjas beveik visą savo laiką skiria darbui, jis moka jį puikiai planuoti.
Žinomas vyras to išmoko atsisakydamas visai jam nereikalingų dalykų ir siekdamas įgyvendinamų tikslų.
Ir jūs norite tapti panašus į M. Zuckerbergą? Ar smalsu, ką kiekvieną dieną veika šis žmogus? Štai kaip atrodo įprasta šio vyro diena.
 
Markas kasdien keliasi tuo pačiu laiku – 8 val. ryto. Vos tik pramerkęs akis jis patikrina savo feisbuko anketą ir atsako į visas žinutes. Sutvarkęs visus svarbius reikalus, M. Zuckerbergas imasi sporto.
 
Feisbuko įkūrėjas, kaip rašoma, mažiausiai tris kartus per savaitę bėgioja. Kartais kartu su savimi jis pasiima mylimą augintinį – šunį Beast.
 
Po aktyvios treniruotės M. Zuckerbergas pusryčiauja. Jis nėra labai išrankus maistui ir nenori švaistyti laiko veltui galvodamas, ką suvalgyti, tad į lėkštę įsideda tai, ko jam tą dieną norisi.
 
Kalbant apie laiko taupymą, dėl tos pačios priežasties M. Zuckerbergas visuomet dėvi tuos pačius drabužius – džinsus, pilkos spalvos marškinėlius, avi sportinius batelius. „Noriu, kad man tektų priimti kuo mažiau sprendimų, nesusijusių su klausimu, kaip padėti žmonijai, bendruomenei“, – 2014-aisiais, paklaustas apie savo aprangą, sakė jis.
 
Kiekvieną savaitę M. Zuckerbergas feisbuke praleidžia 50–60 valandų, tačiau apie šį socialinį tinklą jis niekada nenustoja galvojęs. „Daugiausia laiko praleidžiu galvodamas, kaip „sujungti“ pasaulį ir kaip padėti bendruomenei, tačiau nemažą laiko dalį sudaro susitikimai su žmonėmis, įmonėmis, darbas biure“, – atskleidė jis.
Pasirodo, kad ir pačiam feisbuko įkūrėjui reikia pagalbos, ypač tvarkant savo paskyrą. Dvylikos žmonių komanda, kaip rašoma, kasdien iš M. Zuckerbergo paskyros ištrina nepadorius, neigiamus komentarus ir jo vardu skelbia įrašus.
 
Kai nedirba, M. Zuckerbergas mokosi kinų kalbos ir skaito knygas. 2015-aisiais jis priėmė savo paties mestą iššūkį kas dvi savaites pradėti skaityti naują knygą.
 
Net kai intensyviai darbuojasi ar keliauja, Markas stengiasi rasti laiko savo žmonai Priscillai Chan ir dukroms Max bei August. Kiekvieną vakarą guldydamas vaikus į lovą, jis juos apkamšo ir sukalba tradicinę žydišką maldą.
 
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: Facebook, mark zuckerberg, dienotvarkė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl Petraitis taip prabangiai gyvena?

– Todėl, kad trūksta įrodymų.