Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-01-08

„Facebook“ ir „Twitter“ apkaltinti islamofobija

  
„Facebook“ ir „Twitter“ apkaltinti islamofobija Musulmonų bendruomenė nepatenkinta socialinių tinklų atsakomybės trūkumu.

Lyderiaujantys socialiniai tinklai apgynė savo požiūrį į svetainių turinį ir atmetė kaltinimus rasizmu. „Twitter“ ir „Facebook“ atsisakė panaikinti šimtus islamofobinių pranešimų nors juos ir įspėjo prieš rasizmą kovojančios grupės.

Independent atliktas socialinių tinklų tyrimas atskleidė, kad pastaraisiais mėnesiais gerokai padaugėjo musulmonus smerkiančių pasisakymų. Islamo išpažinėjai viešai vadinami prievartautojais, pedofilais ir lyginami su vėžiu.
Daugeliu atveju kategoriškas pažiūras bei rasistines idėjas išsakiusiųjų asmeninės anketos ar net konkrečios žinutės nebuvo pašalintos iš svetainių. Musulmonų grupuotės pranešė pateikę socialinių tinklų savininkams šimtus žeminančių ir rasistinių pranešimų, tačiau veiksmų nebuvo imtąsi.
 
Religinės organizacijos „Faith Matters“ direktorius Fiyazas Mughalas teigė nusivylęs abiejų kompanijų požiūriu. „Morališkai nepriimtina, kad tokios socialiai atsakingos įmonės, kaip „Twitter“ ir „Facebook“ uždirba didžiulius pinigus, moko, ką sakyti galima ir ko ne, tačiau palieka atvirą tokią opią problemą, kaip rasizmas“, - Independent sakė vyras.
 
 
  

Žymos: Internetas, Islamas, Diskriminacija, Rasizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atvažiuoja klounas į degalinę ir sako:


– Įpilkit man 10 lašų benzino ir 3 lašus tepalo.


Degalinės darbuotojas:


– Tai jums gal dar ir į padangas pirstelėti?