Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-04-28

Gegužės mėnesio horoskopas

  
Gegužės mėnesio horoskopas
© pixabay.com

Pavasaris artėja prie pabaigos, ne už kalnų vasara. Apie tai, ko galima tikėtis iš metų laikų sankirtos – gegužės mėnesio astrologinėje prognozėje.

 
Avinas
Tikėtina daug nenuspėjamų situacijų, kurių nesuplanuosi. Kita vertus viskas, kas bus suplanuota, klostysis gana sklandžiai ir norimas rezultatas bus pasiektas. O kažkam, ko neįmanoma tiksliai prognozuoti (diapozonas – labai platus), būsite nepasirengę, tai bus nestandartinė situacija. Bet dėl to gyvenimas tik įdomesnis, tai puiki proga pademonstruoti, kaip suvaldomos nekasdienės situacijos.
 
Profesinėje veikloje tikslai taip pat bus pasiekiami, nors pakeliui jų link gali tekti pradėti ir laimėti ne vieną mūšį. Į juos galima žvelgti kaip į išbandymus arba kaip į natūralią gyvenimo tėkmę ir pernelyg nesureikšminti. Bet požiūris problemos iš esmės neišspręndžia, norint jas pašalinti reikia dirbti. Bus situacijų, kai reikės išmokti pasitikėti net menkai pažįstamais žmonėmis. Kartais atrodys, kad jus supa vieni idiotai, bet jie gali pasinaudoti šansu, kurį praleisite.
 
Meilės reikaluose sukrėtimų tikimybė menka, viskas teka įprastine vaga. Nepatogiose ar komplikuotose situacijose praverstų diplomatiniai įgūdžiai, kalbėjimas daro stebuklus – moterys myli ausimis, bet tai galioja ir vyrams. Asmeniniuose santykiuose turėsite veiksmų laisvę, bet prieš darant reikėtų pagalvoti. Gegužė – spalvingas mėnuo Avino ženklo vienišiams.
 
Jautis
Jaučiams teks pakovoti dėl geresnės vietos po saule. Tai nereiškia intensyvios fizinės kovos su priešais, greičiau – nuoseklūs ir apgalvoti veiksmai, kuriuos nuolat tobulindami tapsite neįveikiami tiems, kurie norėtų matyti jus sugniuždytą. Visa tai labiau taikoma veiklai darbe nei asmeniniams santykiams.
 
Taigi, darbo, verslo ir finansų srityje jau per pirmąsias dešimt mėnesio dienų paaiškės, kas yra kas ir kur reikia sukoncentruoti savo išteklius ir kokią taktiką pasirinkti – ar mestis visa jėga į mūšį, ar atsitraukti, ar perskirstyti jėgas. Kaip bebūtų, žinokite viena: net jeigu kelią pastoja storiausia betono siena, visada yra būdas ją įveikti, tereikia pasukti galvą – nepatingėkite, nepasiduokite. Ne tik įveiksite kliūtis, bet ir įgausite vertingos patirties.
 
Santykiuose venkite žmones skirstyti į gerus ir blogus – jie yra tokie, kokie yra. Be to, nereikia pamiršti, kad žmonės keičiasi, tačiau šie pokyčiams reikia laiko ir pastangų, lygiai taip pat, kaip keičiant grūdinto plieno formą. Nebijokite reikšti jausmų. Mėnesio pabaigoje galimos reikšmingos permainos.
 
Dvyniai
 
Galima tikėtis premijų iš savo dangiškųjų globėjų, todėl siekiant savo tikslų sustiprės ne tik Jūsų užimamos pozicijos, bet ir sustiprės įtaka aplinkiniams. Tačiau gali būti ir taip, kad kažkas gali daryti poveikį, ir nebūtinai gerą, Jums. Bet pagrindo manyti, kad gresia rimti nemalonumai, nėra. Jeigu nuspręsite ilsėti – darykite viską, tik negulėkite ant sofos.
 
Darbe stigs motyvacijos, reikės spyrio į užpakalį, bet darbus privalėsite atlikti. Vaizdžiai tariant, būsite pasodintas į vairuotojo vietą net jei nemokate vairuoti. Supraskite, jog savo žodžiais ar veiksmais galite parodyti pavyzdį kitiems, tad elkitės itin atsakingai nepaisant užimamų pareigų: esate žemiausio rango darbuotojas ar komandos lyderis. Įsivažiuosite ir nuotaika darbui atsiras, bus ūpo net eksperimentuoti. Neatsiribokite nuo kolegų, jų pagalba kartais bus itin vertinga.
 
Būkite ypač dėmesingi savo tolimiems giminaičiams, bet tai nereiškia, kad staiga pasiteirauti, kai jų sveikata – tai pernelyg formalu. Su itin artimu žmogumi praleiskite kaip įmanoma daugiau laiko, nebūkite nuobodūs – eikite į kiną, parodą ar tiesiog pasivaikščioti. Venkite impulsyvumo. Atsarga gėdos nedaro.
 
Vėžys
 
Gegužė bus neeilinis mėnuo, aplink suksis daug ir įvairių įvykių, galinčių sukelti įvairų poveikį, tačiau susidorosite su tuo ir įtakai nepasiduosite. Visiška pasirinkimo laisvė sprendžiant, kaip apeiti iškilusias problemas, neturėtų kilti sunkumų jas neutralizuojant.
 
Dirbdami jausitės laimingi jeigu bus atsižvelgta į Jūsų lūkesčius, galbūt net pasitaikys palanki galimybė pagerinti savo užimamams pozicijas. Tačiau neužmikite ant laurų, per daug nesidžiaukite ir neužmirškite, kad sėkmė neužkerta kelio pokyčiams, net ir neigiamiems. Džiaukitės, bet kartu išlikite budrūs ir atsargūs, stenkitės žinoti viską, kas vyksta aplink, jei turite galios kontroliuoti – darykite tai.
 
Žvaigždės Vėžiams žada ir nuostabų laikotarpį meilės reikaluose bei asmeniniuose santykiuose, bet pora įtakingų smulkmenų: bus būtina emocinė parama tam tikrais atvejais – jos nesulaukus gali grėsti rimti nemalonumai, tokie kaip depresijos požymiai. Antra, jeigu šeima Jumis didžiuojasi, nepaskęskite šlovės spinduliuose ir neužgožkite artimųjų – jiems taip pat reikia šviesos. Apskritai, venkite, kad Jūsų veiksmai turėtų įtakos svarbiems žmonėms.
 
Liūtas
 
Gana intensyvus mėnuo, gali pasitaikyti sudėtingų situacijų – net ir mažiausių problemų nederėtų palikti neišspręstų, kad jos ilgainiui neišsikerotų į vešlias ir sunkiai panaikinamas. Kartais trumpam sustokite – kaip ir greito tempo žaidime reikia imti minutės pertraukėles ir pataisyti tai, kas vyksta ne ta linkme, kaip norėtųsi.
 
Pasitaisyti darbo, verslo ar finansinius reikalus galimybių bus, gal net daugiau nei užtektinai, svarbu jas įžvelgti ir pasinaudoti. Todėl vertėtų atkreipti dėmesį net į mažiausias detales, didžiulis šansas gali būti paslėptas tarp smulkmenų, kurios iš pirmo žvilgsnio nereikšmingos. Būkite kantrūs – jeigu jau likimas duos meškerę, tai žinokite, jog žvejyboje sekasi tiems, kurie moka laukti!
 
Meilės reikaluose ir santykiuose su žmonėmis – viskas gerai, nereikėtų keisti anksčiau pasirinkto kurso. Konfliktas šeimoje tikrai nereikalingas, dėkite visas pastangas jo išvengti, jeigu matysite, kad kivirčas jau beveik pribrendo. Nebūkite veidmainis: tai greitai išaiškės. Venkite paviršutiniškų santykių, o progai pasitaikius parodykite, kokie svarbūs yra draugai.
 
Mergelė
 
Ši gegužė bus savitas laikotarpis, skirtingas nei ankstesni gyvenimo etapai, gali tekti prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančių aplinkybių. Galite pajusti, kad esate apribojami, kartais atrodys, jog nieko nekontroliuojate, o viskas vyksta labiau priklausomai nuo kitų, o ne nuo Jūsų. Bet tai labiau tikėtina per paskutiniąsias dešimt mėnesio dienų.
 
Profesinėje veikloje iš pirmo žvilgsnio viskas klostysis gerai ar netgi puikiai, tačiau idilę gali išbalansuoti menkiausia smulkmena. Tokiu atveju tektų daug ką pergalvoti, keisti planus. Supraskite, kad tokie pasikeitimai nebūtinai reiškia nesėkmę, atvirkščiai, gali gimti naujų idėjų, galite suvokti, jog iki šiol ėjote bloga kryptimi. Naudokitės turimais ištekliais, dirbkite neišsišokdamas – ambicijoms demonstruoti ne pats geriausias laikas.
 
Atrodo, staigmenų bus ir meilės reikaluose, iš kur jų tikėtis neverta net kvaršinti galvos – vistiek to nenuspėsi. Deja, ne visos jos gali būti malonios. Nebūkite savanaudiški, toks elgesys gali būti lūžio santykiuose su kai kuriais žmonėmis priežastimi. Jeigu dėl kažko dvejojate, neskubėkite daryti išvadų, skubotų sprendimų. Jeigu jausmuose – suirutė, tai ji užtruks visą mėnesį, pakentėkite – daugiau pozityvumo (bet ne per daug).
 
Svarstyklės
 
Jausmas, kad kažkas Jus bando išmušti iš vėžių, gegužę bus nesvetimas. Atrodys, kad kelyje bando pasipainioti ir pasirinkta kryptimi eiti trukdys šimtai dalykų. Vienų poveikis bus didesnis, kitų – net nepajusite. Reaguokite į tai atsargiai, nevenkite šmaikštumo, o į pasitaikiusias kliūtis žvelkite kaip į dar vieną užduotį įdomaus žaidimo, kuriame dalyvaujate. Neįvykdžius – nesisielokite.
 
Dirbdamas būsite tiesiog apdovanotas nuojauta, kaip spręsti užduotis norint pasiekti optimalius rezultatus. Jei užimate vadovaujančias pareigas, daugiau dėmesio skirkite savo pavaldiniams ir partneriams – gal jie kaip tik šiuo metu trokšta su Jumis pasikalbėti, o ramus pokalbis abiems išeitų į naudą. Jeigu laukiate energingos veiklos rezultatų, jie tikėtini antrojoje mėnesio pusėje.
 
Santykiuose su partneriais, šeimos nariais ir draugais galimi išbandymai – toks scenarijus labiau tikėtinas dailiosios lyties atstovėms, bet vyrai irgi neturėtų užmerkti akių. Dėl jų galima lengvai prarasti pusiausvyrą, pasimesti jausmuose, lyg uždarame rate. Jeigu savijauta bus būtent tokia, venkite alkoholio. Neignoruokite artimųjų – galbūt bendravimas su jais grąžins pusiausvyrą.
 
Skorpionas
 
Visa gegužė gali atrodyti kaip varginantis ir nesibaigiantis maratonas, pilnas barjerų. Bet šis bėgimas – tarsi kova su savimi, reikia pasirinkti tinkamą tempą, žinoti kryptį. Kilus neaiškumams geriausia konsultuotis su specialistais, klausti trenerio – kaip bėgti teisingai. Tada ir pamatysite, jog finišas yra visai netoli, o įdėtos pastangos bus vertos rezultato, pergalės.
 
Profesinėje veikloje finišo gali tekti palaukti dar ilgiau, bet ne todėl, kad darote klaidų – pats siekiamas rezultatas gali būti netinkamas, reikėtų peržiūrėti ir šviežia galva įvertinti anksčiau užsibrėžtus tikslus. Nebūtina juos keisti, nors toks scenaroijus irgi tikėtinas. Jeigu nesiseks – liūdesiui tiesiog neliks laiko, teks toliau dirbti. Komandinėje aplinkoje stenkitės įkvėpti bendradarbius vieningam tikslui.
 
Klysti – žmogiška, šią nenuginčijamą tiesą Skorpionams gali tekti prisiminti šeimos rate arba savo artimiausioje aplinkoje. Labai svarbu išlikti ramiam, neprarasti nuotaikos. Tuo tarpu pyktis, įniršis ir kitos neigiamos emocijos gegužę gali sukrėsti dvigubai. Nesirūpinkite vien tik savimi, pagalvokite, kaip Jūsų poelgiai gali paveikti žmones, kuriuos mylite. Neignoruokite tų, kurie prašys Jūsų patarimo.
 
Šaulys
 
Gegužė po Šaulio ženklu gimusiems žmonėms bus nepastovus mėnuo – tai trūks energijos, tai prasiverš jos pliūpsniai, kartais atrodys, kad visas pasaulis pritaria ir padeda, kartais – kad prieštarauja ir trukdo tam, ką dirbate ar ką planuojate. Tokie nepastovūs impulsai bus nevienoldo intensyvumo, su jais susidūrus nereikėtų panikuoti ir dramatizuoti situacijos.
 
Iššūkių darbe ir versle netrūks, bet ne visada užteks ryžto jų imtis. Sunkiai tikėtinas – nors šansų yra – paaukštinimas ar pasitenkinimą suteiksiantis paskatinimas, įvertinimas. Nesureikšminkite kolegų ar konkurentų nuomonės, net jeigu neturite konkretaus sprendimo. Ramiai viską apgalvokite, svarbiausia – nesiblaškyti.
 
Nuo pat pirmųjų mėnesio dienų asmeniniai santykiai pareikalaus iš Jūsų budrumo, akylumo – priešingai, nei darbe, santykiuose atkreipkite ypatingą dėmesį į tai, ką aplinkiniai daro ir sako. Tikėtinas konfliktas šeimoje, tačiau jis radikalių permainų neatneš, ugnis greitai atvės. Galimi didžiuliai partnerio pokyčiai, kurie bus laikini arba išliks visam laikui. Su išvadomis neskubėkite.
 
Ožiaragis
 
Pavasario pabaigoje Ožiaragiai jausis pasitikintys savimi visose srityse, šypsosis sėkmė, būsite geranoriškai nusiteikęs visų atžvilgiu, todėl nėra abejonių, kad žmonės tiesiog trokš Jūsų draugijos. Lengvai atskirsite pelus nuo grūdų, nuojauta bus tiesiog stebuklinga, nedelsdami suprasite, kas naugdinga, kas ne, kas kalba ir elgiasi išties nuoširdžiai, kurie veidmainiauja. Tik nepaskęskite šlovės spinduliuose.
 
Darbinėje ir buitinėje veikloje norėsis eksperimentų, išbandyti naujoves. Tai, kad nekvepia radikaliomis permainomis, nedomins. Galite suvokti, koks esate reikšmingas net jeigu ir neužimate svarbios pozicijos, kad kiekvienas Jūsų žingsnis turi didžiulė įtaką. Venkite nuobodžiauti – galvą apsės įkyrios prastos kokybės mintys.
 
Meilėje ir santykiuose viskas juda teisinga linkme, dar kartą suvoksite, kad pasirinkimai šioje srityje buvo teisingi. Porų santykiai gali baigtis piršlybomis arba net vestuvėmis, vienišiams – šansas susirasti antrąją pusę. Bet kokias blogas mintis reikėtų vyti kuo toliau, su artimaisiais ir draugais nebūkite šiurkštūs, gegužė teks prisiminti tokį jausmą kaip empatija.
 
Vandenis
 
Vandeniams paskutinis pavasario mėnuo žadamas perspektyvus ir pilnas nepamirštamų įspūdžių, pozityvumo ir laimės kasdieniame neturėtų trūkti, o šaukštas deguto medaus statinės šįkart nesugadins. Nereikėtų tikėtis, kad kažkas susitvarkys savaime, drąsiai imkitės iniciatyvos jeigu reikia ką nors tuoj pat išspręsti.
 
Jau mėnesio pradžioje pajusite jėgų antplūdį darbe, palankus metas prašyti paaukštinimo arba tam tikro įvertinimo: kodėl nepaprašius padidinti atlyginimą? Veiklos rezultatais būsite patenkintas ne tik Jūs, bet ir kolegos, vadovybė. Norėsis parodyti, kad tai – ne riba, sugebate dar daugiau. Ir jeigu tik norite – pirmyn!
 
Meilės reikaluose gali pasirodyti, kad ne viskas klostosi taipo, kaip nolrėtųsi, trūks pasitenkinimo, gali apimti liūdesys. Bet gal tai tik dėl Jūsų būdo? Skirkite laiko savianalizei. Gal per daug viską idealizuojate? Nes žvaigždės radikalių permainų nežada. Nepamirškite savo šeimos ir draugų, nes gyvenimas neturėtų apsiriboti santykiais tik su vienu asmeniu.
 
Žuvys
 
Žuvis gali pasireikšti nerimas dėl ateities, bet iš esmės geguž[ė turėtų būti sėkmingas periodas nepaisant kelių nedidelių ir nereikšmingų nesėkmių. Prieš vasarą norėsis gerokai atsinaujinti, bet tai ir bus visos permainos. Kita vertus, nereikia atsipalaiduoti, nepraraskite budrumo – gali pasitaikyti gera galimybė, ar įvykti kažkas netikėto. Nepatariama delsti.
 
Versle ar darbe gali tekti imtis iniciatyvos, nes kolegos ar partneriai gali mindžiukuoti ir kratytis atsakomybės. Nebijokite parodyti, kad galite susitvarkyti su netikėtais darbais, arba pademonstruokite bent gerus ketinimu – tai nepraslįs pro aplinkinių akis. Net jeigu ir darbai parodys, kad esate už juos pranašesnis, neišaukštinkite savęs kitų akivaizdoje.
 
Širdies reikalai – dviprasmiški: lyg norėsis atsitraukti, lyg suteikti galimybę tai padaryti partneriui. Jeigu santykiai šiuo metu kupini aistros, jos netrūks dar ilgai. Nesistenkite išsiaiškinti kurio nors žmogaus paslaptis, neverta. Nereikia ir painiotis į intrigas. Kalbant apie jūsų santykius su savo šeima, privalote būti kantrus, ypač su vyresne karta. Negalima ginčytis su savo tėvais.
 
  

Žymos: Horoskopai, gegužė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienintelis kartas, kai Chuckas Norrisas suklydo, buvo tada, kai jis manė, kad padarė klaidą.