Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2019-08-13

I. Krupavičiaus klausimas pašnekovei laidoje „Labas rytas, Lietuva“ daugelį nustebino

  
I. Krupavičiaus klausimas pašnekovei laidoje „Labas rytas, Lietuva“ daugelį nustebino
© LRT
Laidos „Labas rytas, Lietuva“ stop kadras

Penktadienį tiesiogiai transliuotoje LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ buvo kalbama apie keliones. Laidoje viešėjo moteris, kuriai per 6 metus pavyko apkeliauti aplink pasaulį. Laidos vedėjas Ignas Krupavičius domėjosi moters patirtimi užduodamas įvairius klausimus, tačiau vienas iš jų žiūrovus išmušė iš vėžių.

Laidoje buvo kalbinama keliautoja Rita Kulešovaitė, kuri iki šiol yra apkeliavusi 65 valstybes. Laidos vedėjui I. Krupavičiui pasidarė smalsu sužinoti apie moters pajamas, tad nuskambėjo klausimas: „Tai turite turbūt ar turtingą vyrą, ar sponsorių... Iš kur galima tiek ilgai keliauti?“
Šis klausimas daugeliui laidos žiūrovų pasirodė netinkamas, o socialiniame tinkle užvirė aršios diskusijos, laidos vedėjas kaltintas net seksizmu. Bet pati pašnekovė nepasimetė ir ramiai atsakė, kad toks klausimas jai nėra neįprastas: „Šitas klausimas yra numeris vienas. Visi, su kuriais susipažįstu, klausia manęs: už ką, iš kur ir kodėl. Iš karto galiu pasakyti, kad taip, dirbu, esu vieniša. Dirbu nuotoliniu būdu, bet tuo pačiu metu bendradarbiauju su viešbučiais, kelionių agentūromis, o tai man labai padeda. Turiu labai daug veiklos. Visi finansai yra pačios uždirbti“, – pasakojo laidos viešnia.
 
Laidos ištrauka:
 
  

Žymos: LRT, Ignas Krupavičius, „Labas rytas, Lietuva“

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du žvejai. Vienas klausia kito:
– Ar eisi šiandien žvejoti?
– Ne.
– Kodėl?
– Šiandien žmona namuose leidžia gerti.