Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-03-21

Jennifer Lopez nesensta?

  
Jennifer Lopez nesensta? J. Lopez pokyčius rodo ne jos išvaizda, o atleidimas buvusiems vaikinams.

Prieš 13 metų dainininė Jennifer Lopez filmavosi savo muzikiniame klipe „I‘m Real“. Šiemet, sulaukusi 44-erių metų, atlikėja įrodė, kad per daugiau nei dešimtmetį jos išvaizda beveik nepasikeitė, rašė dailymail.co.uk.

 Filmuodamasi naujame video klipe „I Luh Ya Papi“, dainininkė, regis grįžo atgal laiku. Vienoje iš klipo scenų ji pasirodo su identiška šukuosena kaip klipe „I‘m Real“. Kitoje scenoje ją galima išvysti įsispraudusią į kombinezoną, kokiu vilkėjo 2000-aisiais „Grammy“ apdovanojimuose.
Nors savo išvaizda ji aiškiai praneša, kad stengiasi išlikti tokia pati, kalbėdama apie buvusius savo vaikinus, J. Lopez prisipažįsta judanti į priekį. Radijo Power 106 laidoje atlikėja sulaukė kompromituojančio klausimo apie praeitį. Laidos vedėjas paklausė, jei galėtų išgelbėti tik vieną iš dviejų skęstančių: Bena Afflecką ar Puff Daddy (abu – buvę J. Lopez vaikinai, aut. past.), kurį pasirinktų?
 
„Leisčiau tiems abiems močkrušiams nuskęsti“, - šūktelėjo J. Lopez, tačiau susigėdusi greitai pridūrė mylinti buvusius savo vaikinus. „Siaubingai nuskambėjo, aš tik pajuokavau, jūs juk žinote, kad jus myliu“.
 

  

Žymos: Jennifer Lopez, Išvaizda

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Neturiu nei gėdos, nei sąžinės... Nieko nereikalingo!