Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-02-18

K. Stungytė: „Esu tokia „katytė”, kurios nelinkėčiau nė vienam vyrui”

  
K. Stungytė: „Esu  tokia „katytė”, kurios nelinkėčiau nė vienam vyrui” Aktorė K. Stungytė nepabūgo nusifilmuoti ir erotinėje scenoje.

Prostitutė, vaikų namų auklėtoja, šaltakraujė žudikė, vedusio vyro meilužė, geraširdė draugė, išlepinta turtuolio dukrelė... Aktorė Karina Stungytė kuria prieštaringus, įvairių charakterių vaidmenis. Aktorė nepabūgo filmuotis erotinėje scenoje, teigdama, kad tai irgi aktoriaus darbo dalis.

Šiuo metu K. Stungytė filmuojasi naujame seriale „Juodos katės”. Jai tenka įsijausti į naivokos, turtingo tėvo dukrelės vaidmenį. „Mano herojė šiame seriale nė trupučio nepanaši į mane, tiesą pasakius, tai toks moters tipažas, kuris mane pačią gyvenime erzintų, - šypsojosi aktorė. – Tai tokia „katytė“, kurios nelinkėčiau nei vienam vyrui“.
Pamėgta kino ir televizijos serialų kūrėjų, bei žiūrovų K. Stungytė nelinkusi pripažinti, kad dėl populiarumo ir dėmesio ji turėtų būti dėkinga ne tik talentui ir darbštumui, bet ir išraiškingiems genams.
 
„Pati nemėgstu etikečių, nepriskiriu savęs prie gražuolių. Esu žmogus, o žmonės visi yra įdomūs vidumi. Grožis – labai abstrakti sąvoka. Yra labai daug aktorių, kurių fiziniai duomenys neatitinka kino ekranų standartų, bet jie – puikūs, žiūri į juos ekrane ir žaviesi“, - sakė K. Stungytė.
 
Aktorė ir senatvės teigė nebijanti. Jos manymu, svarbiausia jaustis laimingam. „Juk būna, kad žmogui tik 18-lika, o jis jau senukas, nes jam ir tas negerai, ir anas negerai. Svarbu džiaugtis ir branginti kiekvieną dieną, juk gyvename tik kartą“, - neslėpė gražuolė.
 
Karinos Stungytės sekso sceną su Vaidu Baumila galite pamatyti čia:

  

Žymos: Garsenybės, Seksas, Kinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Centrinės Afrikos kanibalų gentis internete paskelbė:
– Su meile ir džiaugsmu priimsime pabėgėlius iš bet kurios pasaulio valstybės…