Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-09

Karalienė Elizabeth su vyru nedalyvaus princo Louise’o krikštynose

  
Karalienė Elizabeth su vyru nedalyvaus princo Louise’o krikštynose Karalienė dalyvavo tiek George’o, tiek ir Charlotte krikštynose.

Paaiškėjo daugiau detalių apie trečiosios princo Williamo ir hercogienės Catherine atžalos, princo Louise’o krikštynas, kurios vyksta pirmadienį, liepos 9 d.

Bakinghemo rūmai patvirtino, kad karalienė Elizabeth II su vyru princu Philipu nedalyvaus iškilmingoje ceremonijoje dėl silpnos sveikatos. Teigiama, kad tai buvo iš anksto suderinta su princu Williamu bei Kate Middleton.
Princas Louise’as turės net šešis krikšto tėvus, o tarp jų ir artimą princo Williamo draugą Guy Pelly.
 
Jaunojo princo krikšto tėvais taps: Nicholas van Cutsemas, Guy’us Pelly, Harry Aubrey-Fletcheris, Laura Meade, Robertas Carteris ir Lucy Middleton.
 
Krikštynose dalyvaus artimiausi šeimos nariai bei princo Louise’o brolis princas George’as ir sesuo princesė Charlotte.
 
Krikšto metu bus naudojamas Jordano upės vanduo. Princas dėvės karališkojo krikštynų apdaro repliką, rankomis pasiūtą karalienės siuvėjos Angelos Kelly.
 
Krikštynos prasidės 16 val. Karališkoje koplyčioje, Šv. James rūmuose.
 
  

Žymos: Karališkos krikštynos, krikštynos, princas Louisas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.