Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-06-29

Keisčiausi pasaulio lyderių hobiai: ar žinojote, kas sieja Jeremį Corbyną ir kanalizacijos dangčius?

  
Keisčiausi pasaulio lyderių hobiai: ar žinojote, kas sieja Jeremį Corbyną ir kanalizacijos dangčius?
© facebook nuotrauka

Pašto ženklų rinkimas, važinėjimas dviračiu ar domėjimasis krepšiniu – daugelis žmonių turi savo unikalių pomėgių ar hobių. Net jeigu esi žinomas politikas ar net šalies vadovas. Kokių keisčiausių hobių turi pasaulio galingiausieji? Portalai „Politico“ ir „The Moguldom nation“ apžvelgia pačius įdomiausius politikų laisvalaikio užsiėmimus.

Borisas Johnsonas konstruoja žaislinius autobusus
Pagrindinis kandidatas į Jungtinės Karalystės premjero postą B. Johnsonas labai nemėgsta viešai aptarinėti savo asmeninio gyvenimo. Tačiau tais retais atvejais, kai jis atsiveria, galima sulaukti labai keistų teiginių ar replikų.

Politiko hobiai yra ne išimtis. Vieno interviu metu jis išsidavė, kad mėgsta iš medinių dėžių gaminti žaislinius autobusus. „Man patinka dažyti. Arba gaminti dalykus. Aš turiu tokį pomėgį gaminti autobusų modelius.

Taigi, ką aš darau, aš paimu medines dėžes ir jas dažau. Yra dėžė, kurioje buvo laikomi du vyno buteliai, taip, ir jos viduje bus perskyrimas. Ir tai aš paverčiu į autobusą. Įdedu keleivius – nudažau juos kaip besimėgaujančius nuostabiame autobuse“, – teigė politikas interviu metu.

Jeremy‘is Huntas dievina šokti lambadą

Pagrindinis B. Johnsono oponentas į Jungtinės Karalystės premjero postą J. Huntas irgi turi keistą pomėgį. Jis gan gerai moka šokti Zouk lambadą ir salsos stiliaus šokius. „Kai aš buvau išrinktas parlamentaru 2005 m., mano viena didžiausių aistrų buvo lambados šokiai – turėjau daug draugų brazilų ir važiuodavau į karnavalą Brazilijoje“, – teigė politikas.

Atrodytų kaip ir nieko ypatingo, tačiau 2012 m. jo partijos kolega Michaelis Gove’as atskleidė, kad J. Huntas savo namie turi įsirengęs specialią šokių aikštelę, o žiūrėti į jį šokantį yra „kažkas nepakartojamo“.

Jeremy‘is Corbynas žavisi kanalizacijos dangčiais

Perkopę į kitą Jungtinės Karalystės politinio spektro pusę pamatytume Leiboristų partijos lyderį Jeremy Corbyną. Tačiau jo pomėgis yra ne ką keistesnis nei jo pagrindinio politinio oponento B. Johnsono – jis mėgsta stebėti kanalizacijos dangčius.
 
„Jeigu pavaikščiotumėte ir atkreiptumėte dėmesį į nuotekų dangčius, jūs galite pamatyti Londono Metropoliteno darbų tarybos gamintus dangčius. Tai jus gan atjaunintų, nes Metropoliteno darbų taryba jau kurį laiką nebedirba (nuo 1889 m. – red. past.)“, – interviu 2015 m. teigė politikas. Kiti britų opozicijos lyderio pomėgiai yra „žemiškesni“ – prižiūrėti savo daržovių ir vaisių darželį bei gaminti džemą.
 
Jeanas-Claude‘as Junckeris dievina kinišką biliardą (pinbolą)
 
Kadenciją baigiantis EK pirmininkas Jeanas-Claude‘as Junckeris, kaip jis pats teigia, yra „nepakartojamas“ pinbolo žaidėjas, nepaisant to, kad nėra kurčias, kvailas ar aklas. Kodėl konkrečiai pinbolas? „Man jis patinka, ypač dėl garso.
Man patinka sukelti daug garso“, – teigė EK pirmininkas interviu Liuksemburgo portalui L’Essentiel.
 
Jaroslavas Kačynskis mėgsta rodeo
 
Laikomas pačiu galingiausiu politiku visoje Lenkijoje, valdančiosios partijos „Teisės ir teisingumo“ lyderis J. Kačynskis, panašu, valstybės valdymo problemų į namus neparsineša. Per Lenkijos bulvariniui leidiniui „Super Express“ duotą interviu J. Kačynskis teigė, kad yra pelėda ir niekaip nesugeba nueiti miegoti anksčiau nei 3 valandą nakties.
 
Tad tuo metu jis žiūri televizorių su savo dviem katėmis, o mėgstamiausias reginys jam yra rodeo. „Aš einu miegoti apie trečią. Nesugebu anksčiau. Va tada aš su susižavėjimu žiūriu žmones, kurie jodinėja bulius. Tai yra neįtikėtinai didelis gebėjimas išsilaikyti porą sekundžių ant besispardančio padaro“, – teigė Lenkijos politikas.
 
Silvio Berlusconis puikiai moka groti įvairiais instrumentais ir dainuoti
 
Skandalingasis Italijos politikas S. Berlusconis yra siejamas su laukiniais vakarėliais, skandalais ir kitomis įvairiomis gašlybėmis, tačiau jis, panašu, turi ir „švelnesniąją“ pusę – buvęs Italijos premjeras moka puikiai groti pianinu, gitara ir kontrabosu, taip pat moka dainuoti.
 
Pasirodo, jis savo studijų laikais, siekdamas prisidurti pinigų, nuolat koncertuodavo kruiziniuose laivuose ir net su savo draugais norėjo išleisti kompaktinį diską su meilės dainomis.
 
Barackas Obama kolekcionuoja komiksus
 
Visi žinome, kad buvęs JAV prezidentas B. Obama mėgsta krepšinį ar ledus, bet šis lyderis turi ir labiau „moksliukišką“ pomėgį – jis kolekcionuoja komiksus. Savo prezidentinės kadencijos pradžioje politikas išsidavė, kad yra aistringas Žmogaus voro ir barbaro Konano komiksų gerbėjas ir kolekcionierius.
 
Kim Jong-ilas norėjo tapti NBA žvaigžde
 
Šiaurės Korėjos lyderiai dievina krepšinį. Tai galima pamatyti iš to, kaip dabartinis lyderis Kim Jong-unas draugauja su žymiais krepšininkais, tačiau tos manijos pradininku reikėtų laikyti jo tėvą Kim Jong-ilą. Buvęs vadovas taip mėgo šią sporto šaką, kad siekė paversti savo šalį krepšinio „rojumi“.
 
Jo mėgstamiausias krepšininkas buvo NBA žvaigždė Michaelis Jordanas, kurį kvietė apsilankyti Šiaurės Korėjoje, tačiau jis atsisakė. Yra manoma, kad Kim Jong-ilas turėjo savo kolekcijoje visų šio krepšininko rungtynių įrašus, kol jis žaidė Čikagos „Bulls“ komandoje, ir yra peržiūrėjęs juos.
 
Josifas Stalinas mėgo piešti nuogus vyrus
 
Sąsiuvinio paraštėse papaišyti mėgsta daugelis – net ir žiauriausi diktatoriai.
 
Pasirodo, J. Stalinas laisvu laiku mėgdavo piešti nuogus vyrus, dažnai palikdamas komentarus apie „personažą“ po jais – niekas nežino kodėl. Kurį laiką buvo bandoma ginčyti šių piešinių autentiškumą, tačiau ekspertų analizė parodė, kad piešiniai tikrai yra jo.
 
Psichologai, išstudijavę šį keistą pomėgį, teigė, kad juose nėra jokių „homoseksualumo išraiškų“, nors ir kam tas „pasiaiškinimas“ gali būti įdomus.
 
Saddamas Husseinas rašė romantines noveles
 
Buvęs Irako lyderis, nuverstas JAV ir sąjungininkų pajėgų, be savo žiauriosios pusės, panašu, turėjo ir švelnesniąją – jis mėgo rašyti romantines noveles. 2000 m. jis išleido knygą „Zabiba and the King“ („Zabiba ir karalius“) – meilės istoriją, vykstančią prieš tūkstančius metų, tarp Irako karaliaus bei „paprastos, bet neįtikėtinai gražios prasčiokės“ Zabibos.
 
Norintiems perskaityti šią knygą, problemų iškilti neturėtų – ją galima nusipirkti „Amazon“ internetinėje parduotuvėje. Ant jos viršelio yra milžiniška pačio autoriaus nuotrauka – tikrai neapsiriksite ir nenusipirksite kitos knygos.
  

Žymos: Hobiai, Jeremy Corbyn, Stalinas, Saddam Hussein, pasaulio lyderiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Girdėjau, žmona sudaužė tavo BMW. O pati – gyva?
– Kol kas gyva. Vonioj spėjo užsirakinti...