Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-09

Kultinėje laidoje amerikiečiai pašiepė D. Trumpo ir D. Grybauskaitės susitikimą

  
Kultinėje laidoje amerikiečiai pašiepė D. Trumpo ir D. Grybauskaitės susitikimą
© stop kadras
Komikai atkreipė dėmesį į D. Grybauskaitės šukuoseną.

Vašingtone įvykusio JAV prezidento Donaldo Trumpo susitikimas su Baltijos šalių atstovais, o tarp jų ir LR prezidente Dalia Grybauskaite, neprabėgo nepastebėtas ir amerikiečių.

Sveikindama forumo dalyvius ir svečius, prezidentė pabrėžė, kad Lietuvą ir JAV sieja intensyvi draugystė ir bendradarbiavimas ne tik saugumo, bet ir verslo, ekonomikos srityse. Valstybės vadovė pakvietė šalių kompanijas aktyviau plėtoti verslo ryšius gynybos, inovacijų, energetikos ir kituose sektoriuose.
Tačiau po šio susitikimo LR prezidentė D. Grybauskaitė pateko į komiškos amerikiečių laidos „Saturday Night Live“ taikinį.
 
Pastaruoju metu per kanalą „Fox news“ transliuojamame šou dažnai parodijuojamas pats JAV prezidentas D. Trumpas. Šalies vadovą įkūnija garsus Holivudo aktorius Alecas Baldwinas.
 
Šeštadienio vakarą garsiajame amerikiečių šou buvo parodijuojamas būtent Baltijos valstybių vadovų ir D. Trumpo susitikimas. Daugiausiai dėmesio iš trijų Baltijos šalių prezidentų laidoje sulaukė ne kas kitas, o LR prezidentė D. Grybauskaitė, kurią suvaidino lezbietė amerikiečių aktorė Heidi Gardner.
 
A. Baldwino parodijuojamas D. Trumpas nepraleido progos užsiminti ir apie įspūdingą Lietuvos vadovės šukuoseną.
 
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Dalia Grybauskaitė, Donaldas Trumpas, parodija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Jeigu reikia ką nors padaryti – kvieskite kinus. Jeigu reikia padaryti kažką neįmanomo – kvieskite rusus ir nupirkite degtinės. Jeigu reikia padaryti kažką, kas gerai veiktų – kvieskite vokiečius.
- O amerikiečius kada kviesti?
- Amerikiečių kviesti nereikia, jie ateina patys…