Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-09-19

Lenktynininkas S. Brundza atskleidė pikantišką detalę iš A. Brazausko asmeninio gyvenimo

  
Lenktynininkas S. Brundza atskleidė pikantišką detalę iš A. Brazausko asmeninio gyvenimo
© LNK
Stasys Brundza

Ar prezidentui galima mylėti? Kaip prezidentui ramiai gydytis nuo mirtinos ligos? Kaip vertinti prezidento vyriškas ašaras – kaip stiprybės ar silpnybės ženklą? Šį ketvirtadienį antrą vakarą iš eilės LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – Lietuvos prezidentai iš arti.

„Kas galėtų patikėti, kad Almos žodis – paskutinis?“ – atskleis diplomuota žurnalistė, projekto „Nedelsk“ iniciatorė ir vadovė Agnė Zuokienė, kurios sūnaus Domanto krikšto tėvai – Valdas ir Alma Adamkai.
„Fenomenalios atminties žmogus, vienintelis Lietuvos prezidentas, net bobutes provincijoje šokdindavęs. Jis mylėjo moteris ir buvo džentelmenas“, – teigs žurnalistas Vilius Kavaliauskas, parašęs knygą apie prezidentą Algirdą Brazauską.
 
„Slystelėjo ant drėgnos medienos, ir, žiūriu, krenta Brazauskas žemyn galva iš medžioklinio bokštelio“, – pasakos buvęs lenktynininkas, verslininkas Stasys Brundza. Vyras papasakos ir apie kelionę automobiliu po Europą su prezidentu, kurioje A. Brazauskas keliavo ne vienas, o su žmona vėliau tapusia Kristina.
 
Kodėl graudinosi dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda, dėl ko reitingus ir įvaizdį paaukojo A. Brazauskas? Pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.
  

Žymos: Algirdas Brazauskas, Agnė Zuokienė, Valdas ir Alma Adamkai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas kaime priverstas ieškotis nakvynės. Ateina pas ūkininką ir prašo priglausti. Ūkininkas:
- Matai, ankštai gyvename. Gali pernakvoti pas mano dukrą vienoje lovoje arba įsitaisyti tvarte.
Studentas mąsto: "Turbūt ir duktė to ūkininko baisi, kad su svetimu į lovą guldo. Gal raupsuota kokia..."
Nusprendžia nakvoti tvarte. Ryte studentas prausiasi prie šulinio. Prie jo prieina graži mergina ir atneša rankšluostį. Studentas nustebęs klausia:
- Kas tu tokia, gražuole?
Mergina:
- Aš ūkininko duktė. O kas tu?
Studentas:
- O aš asilas. Va, iš to tvarto...