Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-07-12

Lietuvė išteka už Niujorko mero sūnaus

  
Lietuvė išteka už Niujorko mero sūnaus
© Asmeninio arch. nuotr.
Andrew Giuliani ir Živilė Rezgytė.

Buvusio Niujorko mero Rudy Giuliani sūnus Andrew susituoks su iš lietuvos kilusia sužadėtine sužadėtine, - pranešė JAV žiniasklaida.

Kaip rašo dienraščio „New York Post“ bulvarinių naujienų skiltis „Page Six“, 31 metų A. Giuliani, šiuo metu dirbantis Baltųjų rūmų ryšių su visuomene tarnyboje, ves šviesiaplaukę gražuolę lietuvaitę Živilę Rezgytę.
Į Jungtines Valstijas ji atvyko prieš 10 metų ieškoti amerikietiškos svajonės, turėdama tik 300 JAV dolerių ir net nemokėdama anglų kalbos. Dabar ji yra JAV pilietė ir nekilnojamuoju turto verslo profesionalė.
 
Su mylimuoju mergina susipažino per 2014 metais įvykusias beisbolo žvaigždės Dereko Jeterio paskutiniąsias rungtynes „Yankee“ stadione Niujorke.
 
„Pasipiršau Lietuvoje, prie Baltijos jūros. Mes ten praleidome savaitę. Ant jos dešinės rankos piršto užmoviau mano prosenelės žiedą. Vėliau sužadėtuvių žiedą mes išsirinkome kartu“, – „Page Six“ pasakojo Andrew.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Prašmatniose vestuvėse dalyvaus maždaug 250 svečių, tarp jų R. Giuliani ir jo buvusi žmona Donna Hanover, Andrew motina.
„Page Six“ artėjančių vestuvių datos neįvardijo.
 
Į svečių sąrašą įtraukti tokie jaunikio tėvo bičiuliai kaip buvęs JAV generalinis prokuroras Michaelas Mukasey, Niujorko beisbolo klubo „Yankees“ prezidentas Randy Levine'as, buvęs R. Gulliani rinkimų kampanijos vadovas Tony Carbonetti.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Vestuvėse taip pat dalyvaus jaunikio draugai sportininkai: buvusi ledo ritulio žvaigždė Rodas Gilbertas, buvęs Niujorko beisbolo komandos „Knicks“ žaidėjas Johnas Starksas, buvęs amerikietiškojo futbolo žaidėjas ir treneris Lou Holtzas.
 
Vestuvėse turėtų dalyvauti ir būrelis lietuvių, rašo „Page Six“.
 
Leidinys pridūrė, kad vyriausiosios pamergės vaidmuo atiteks Živilės seseriai, o vyriausiasis pabrolys vestuvėse bus jaunikio ilgametis draugas Hugh MacKay. Jaunųjų santuoką palaimins monsinjoras Alanas Placa, o medaus mėnesį pora planuoja praleisti Italijoje.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
 
 
  

Žymos: Santuoka, Vestuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pareina Petriukas iš mokyklos ir sako mamai:
– Aš tau suskaičiuosiu iki dešimt, gerai?
– Na, skaičiuok...
– 1 3 4 5 6 7 8 9 10.
– O kur dvejetas? – klausia mama.
– Pažymių knygutėje...