Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-03-07

Lietuvos įžymybių grožio paslaptys

  
Lietuvos įžymybių grožio paslaptys
© LNK
K.Ivanovai svorį numesti padėjo ypatingos salotos.

Septynias dienas trunkančios bado dietos, grožio injekcijos, specialios maldos, erotika pulsuojantis Burleskos šokis, po kurio nepageidaujami kilogramai partys ištirpsta.

„Vietoj pusryčių šoku burleską ir pati gaminuosi visus veido ir kūno odos priežiūrai skirtus kremus“, - pasakos 41-erių Eglija Vaitkevičė. Prieš metus ji atskleidė kitą šokiruojančią paslaptį, apsaugančią jos veidą nuo senatvinių raukšlių. Eglija nuo paauglystės miega tik ant nugaros, mat tokiu būdu jos veido oda neišsitampo.
Tuo tarpu daugiau nei 30-ies kilogramų atsikračiusios dainininkės Birutė Petrikytė ir jos dukra Andželika atskleidžia neseniai atrastą maisto derinimo receptą, padedantį greitai ir efektyviai atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Įkvėptos savo pasiektų rezultatų, moterys netgi įkūrė specialią mokyklą, kurioje padeda visiems nuo antsvorio kenčiantiems žmonėms.
 
„17-os ingredientų salotas. Jos padėjo man numesti net 13 kilogramų“, - savo paslaptį atskleidė Kristina Ivanova.
 
„Savo veido vandeniu neplaunu jau 30 metų!“, - kiek neįprastu jaunos ir švytinčios odos receptu dalinosi renginių organizatorė 46-erių Kristina Kaikarienė.
 
Tuo tarpu aktorė Eglė Jackaitė prabilo apie specialią mantrą, kurios ji išmoko prieš septynerius metus. Ir būtent ji yra jos geros išvaizdos paslaptis.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!