Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Barbora Grigaliūnaitė   |   2017-02-10

Londone paminėtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinės

  
Londone paminėtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinės
© Facebook nuotr.
Minėjimo akimirka.

Kaip ir kiekvienais metais, Lietuvos Respublikos Ambasada Londone, Lietuvos nepriklausomybės metinių proga pakvietė į įspūdingą koncertą.

Penktadienį, vasario 10 d. Lietuvos ambasadorė Asta Skaisgirytė Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius bei šalies draugus kvietė susirinkti pasiklausyti koncerto prestižinėje Londono St Martin-in-the-Field koncertų salėje Trafalgaro aikštėje.
99-ųjų Nepriklausomybės atkūrimo metinių minėjimo renginys prasidėjo Ambasadorės sveikinimu bei padėka visiems susirinkusiems. A.Skaisgirytė paminėjo Lietuvai svarbias istorines datas bei atkreipė dėmesį, kad kitais metais mūsų šalis švęs 100-ias atkurtosios nepriklausomybės metines.
 
Ambasadorė taip pat padėkojo už Didžiosios Britanijos paramą Lietuvos nepriklausomybės kelyje bei pabrėžė, kad ir kokia bus „Brexit” baigtis, Lietuva ir toliau sieks išlaikyti geriausius tarpusavio santykius.
 
St Martin-in-the-Fields koncertų salėje, esančioje pačiame Londono centre, prieš kelis šimtus metų grojo ir pats W. A. Mocartas. Šiandien čia pasirodė Lietuvoje pamėgtas Naujų Idėjų Kamerinis Orkeastras NIKO.
 
Klasikinės ir populiariosios muzikos elementus derinantį NICO orkestą svečiai sutiko itin draugiškai, o po įspūdingo pasirodymo ovacijomis išlydėjo stovėdami.
 
Koncertą organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Londone kartu su Lietuvos Kultūros Institutu.
 
  

Žymos: Lietuvos nepriklausomybė, Lietuvos Ambasada Londone, Asta Skaisgirytė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Plaukioja du rykliai jūroje, pamato burlentininką. Vienas sako kitam:

– Matai, kokie laikai atėjo! Maistas ant lėkštutės plaukioja. Ir dar su servetėle!