Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2018-11-15

Londone praūžė audringas vakarėlis su legendiniais atlikėjais

  
Londone praūžė audringas vakarėlis su legendiniais atlikėjais
© Scorpius Photography
Vakarėlis sulaukė stulbinančio pasisekimo

Londone praūžė legendinės muzikos vakarėlis „90’s Fest London Vol. 2“.O2 arenoje pasirodė pasaulį praeityje užkariavusios ir iki šiol milijonus gerbėjų turinčias muzikos žvaigždės „2 Unlimited“, „Haddaway“, „Masterboy“ ir „Maxx“.

Milijonus širdžių visame pasaulyje pavergusios ir neužmirštamomis dainomis į atmintį įsirėžusios popmuzikos žvaigždės privertė šokti ir į O2 areną susirinkusius svečius.
Šokių muzikos grupė „2 Unlimited“ su kūriniu „No Limit“, „Haddaway“ su vizitinė kortele tapusiu hitu „What is Love“, kurį žino kone kiekvienas žemės gyventojas bei daugelis gerai žinomų kūrinių kaitino susirinkusiųjų kraują.
 
Metų vakarėliu pramintas renginys sulaukė gausybės publikos – pasilinksminti atvyko ir lietuvių ir lenkų, rumunų ir latvių kompanijos. Tiesa, griausmingas vakarėlis neišvengė incidento – viena alkoholio padauginusi koncerto lankytoja netikėtai sviedė plastikinį alaus puodelį į „Haddaway“ atlikėją, tačiau netrukus apsaugos darbuotojų buvo paprašyta palikti areną.
 
 
Koncertas sulaukė didžiulio susidomėjimo, vakaro organizatoriai neatmeta galimybės tokį vakarėlį surengti ir kitais metais. Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje.
 
  

Žymos: Muzika, haddaway, maxx, masterboy, „90’s Fest London Vol. 2“, 2limited

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“