Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Tv3.lt   |   2012-12-11

M. Drobiazko ir P. Vanago namuose vaikų vietą užima 4 augintiniai

  
M. Drobiazko ir P. Vanago namuose vaikų vietą užima 4 augintiniai Povilas ir Margarita žiniasklaidai atvėrė savo naujų namų duris.

Garsiausios dailiojo čiuožimo poros iš Lietuvos 250 kvadratinių metrų būstas stovi uždaroje, visą parą saugomoje privačių namų teritorijoje už pusantros valandos kelio nuo Maskvos. Dviejų aukštų ispaniško stiliaus namui įrengti lietuvių kilmės žvaigždės neieškojo architekto, atsisakė ir interjero dizainerio paslaugų – viskuo rūpinosi Margarita.

„Čia įsikėlėme prieš metus ir nuo to laiko neatsiginame įvairių Rusijos televizijos laidų ir populiarių žurnalų prašymų parodyti mūsų tvirtovę, bet su Margarita esame griežtai sutarę – žurnalistų čia nebus. Išimtį padarėme tik šį kartą mūsų mylimos TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ kameroms“, – šypsosi P. Vanagas, gyvenimo būdo laidos redaktorei Katrinai Zeiter atveriantis visas ištaigingo namo duris.
Erdvus poros būstas dvelkia klasika, kai kurie kambariai įrengti atskirais stiliais, pavyzdžiui, viename iš kambarių pulsuoja Maroko dvasia. Draugai neretai su šypsena klausia Margaritos ir Povilo, ar tokie dideli namai neįpareigoja didinti šeimą, tačiau juodu kaskart atrėžia, kad čia gyvena net su keturiais savo augintiniais, kuriuos myli tarsi vaikus. Du šunys ir dvi katės čiuožėjų namuose ir gyvenime atsirado netikėtomis, o kartais ir kone tragiškomis aplinkybėmis, tad dabar visi keturi gyvūnai tapę tarsi šeimos nariais.
 
 
  

Žymos: įžymybės, Pramogos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona:
– Mielasis, gal galėtum išnešti šiukšles?
Vyras, sunkiai atsidusdamas:
– Aš juk ką tik atsisėdau.
– O ką veikei prieš tai?
– Gulėjau...