Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-05-23

Mažas mergaitės pasiekimas suvirpino internautų širdis: privalote tai pamatyti

  
Mažas mergaitės pasiekimas suvirpino internautų širdis: privalote tai pamatyti
© Asmeninio arch. nuotr.

Gimus dukrai Briana sužinojo, kad ji serga autizmu ir niekada negalės kalbėti. Štai kodėl vieną dieną, netikėtai išgirdus mažosios lūpomis pasakytą žodį, mamą ištiko šokas ir ji, viską metusi, puolė tai įamžinti. Netikėtas įvykis tapo tikra interneto sensacija.

Briana Blankenship diena klostėsi įprastai. Ji buvo užsiėmusi savais reikalais, tik staiga jos rutiną praskaidrino mielas ir tikrai netikėtas garsas. Jos dukra Taylor ištarė pirmąjį savo žodį.
Vaizdo įrašą, kurį peržiūrėjo jau daugiau nei 248 tūkst. kartų, jo autorė pavadino „Verkiu „McDonald‘s“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir darbuotojai tikriausiai galvoja, jog esu išprotėjusi. Taylor ištarė „Mama“.
 
Moteris paaiškino, kad jos dukra anksčiau niekada nėra ištarusi nė žodelio.
 
„Vos tik išgirdau ją tai sakant, pagriebiau mobilųjį telefoną ir ėmiau filmuoti. Tikriausiai užlaikiau eilę prie užsakymų langelio, tačiau nė už ką nenorėjau praleisti progos įamžinti šią akimirką. Jūs nė neįsivaizduojate, kokia dėkinga ir laiminga dabar esu, – portalui Scarymommy.com pasakojo Briana. – Mūsų šeima bei dukters mokytojai ir gydytojai su ja dirbo pastaruosius 2 metus. Štai kokių rezultatų pasiekėme. Mums pranešė, jog didelė tikimybė, kad Taylor niekada taip ir nekalbės. Pernai nupirkome jai specialią bendravimui skirtą planšetę. Vis dar sunku suprasti jos reiškiamas mintis.“
 
 
Briana prisipažino jau buvo susitaikiusi su mintimi niekada neišgirsti Taylor balso. Tą popietę moteris, veždama dukrą į gimnastikos treniruotę, nusprendė užsukti greitos vakarienės.
 
„Vėlavome, todėl pakeliui užsukome į greitojo maisto restoraną, ką darome labai retai. Ji suprato, kad pagaliau galės pasimėgauti mėgstamomis gruzdintomis bulvytėmis, ėmė džiūgauti ir kikenti. Štai tada ir išgirdau tą žodį, – tęsė mama. – Nustebusi aš paklausiau jos, ar ji tikrai tai pasakė. Taylor žvilgtelėjo į mane ir dar kartą ištarė „mama“. Nė nepastebėjau, kaip išsitraukiau telefoną ir pradėjau filmuoti. Vaizdo įrašas pasklido po visą pasaulį.“
Kai moteris padėjo telefoną į rankinę, ji suvokė, kas ką tik įvyko, ir ėmė verkti.
 
„Iš kasininkės veido supratau, jog ji norėjo pasiteirauti, ar man viskas gerai, tačiau dabar aš negalėjau kalbėti“, – teigė ji.
 
Po to Briana paskambino savo mamai ir vyrui. Su kitais susisiekti laiko moteris neturėjo. Pamiršusi dukrą nuvežti į gimnastikos treniruotę, vaizdo įrašą Briana paviešino feisbuke.
 
Ji pasakojo nesitikėjusi sulaukti tiek daug dėmesio. Moteris gavo labai daug žinučių, artimieji ir nepažįstamieji linkėjo stiprybės. Tačiau tiek daug džiaugsmo sukėlęs pirmasis Taylor žodis atnešė ir kiek kitokios naudos.
 
„Smagiausia yra tai, kad pasinaudodami šia itin gera ir tikroviška akimirka mes paskleidėme žinią apie autizmą. Tikimės, jog šis dėmesys paskatins ir kitus žmones pasidomėti šia liga, suprasti ir priimti autizmu sergančius žmones“, – sakė Briana.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Vaikai, autizmas, Kalba

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.