Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   delfi.lt, tiesa.com   |   2011-11-22

N. Marčėnaitės knygoje jos pačios svajonės

  
N. Marčėnaitės knygoje jos pačios svajonės
© tvdb.lt
Nomeda Marčėnaitė

Dailininkė keramikė, televizijos laidų vedėja bei labdaros projektų organizatorė Nomeda Marčėnaitė šio pirmadienio vakarą Vilniaus galerijoje „Meno niša“ pristatė savo knygą vaikams „Lėlė“, o kartu ir jos iliustracijų parodą, kurią su dideliu atsidavimu autorė ruošė pastaraisiais mėnesiais.

o;Lėlė“ – pirmoji N. Marčėnaitės knyga vaikams. Joje autorė pasakoja apie mergaitę, kurios mamai išvykus dirbti į Airiją, ji apsigyvena pas savo močiutę kaime. Pagrindinės knygos herojė mergaitė turi geriausią draugę – Lėlę. Suradusi palėpėje porcelianinę lėlės galvą, iš tuščio drobinio maišelio mergaitė jai padaro kūną. Nuo tada jos tampa geriausiomis draugėmis, kurios drauge tyrinėja aplinkinį pasaulį, į kurį autorė žvelgia vaiko akimis, – pranešė delfi.lt.
Pati Nomeda tikino, kad šioje knygoje gal ir yra paslėptos jos pačios vaikystės svajonės. Istorijos vieta – kaimas, pasirinktas neatsitiktinai. Anot kūrėjos, kaimas tai jauki ir saugi vieta. Ji pati visą vaikystę troško turėti kaimą, tačiau taip jo ir neturėjo. Suradusi ant aukšto porcelianinę lėlės galvą, iš tuščio drobinio maišelio padarė jai kūną, ir nuo tada juodvi kartu tyrinėja aplinkinį pasaulį, kartu sulaukia grįžtant mamos, – skelbė delfi.lt.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi dvi kaimynės:
– Ką gi jūs darote, kad jūsų rankos tokios išpuoselėtos?
– Nieko.