Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-09-01

Naujas princo George‘o hobis laužo seniai nusistovėjusius stereotipus

  
Naujas princo George‘o hobis laužo seniai nusistovėjusius stereotipus
© pxhere nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Karališkosios šeimos nariai yra gerokai paprastesni žmonės, nei daugelis įsivaizduoja. Dienos, kai juos matydavome tik mojuojančius balkonuose, jau seniai praeityje. Dabar nemažai jų atstovų naudojasi socialiniais tinklais, kaip tai daro princesė Eugenie, kuriuose pasakoja apie savo laisvalaikį, mėgstamus serialus ir maistą.

Taip pat metas pamiršti dienas, kai monarchai užsiimdavo tik jiems įprastomis veiklomis. Šios kartos karališkosios šeimos atstovai žinomi dėl vieno dalyko – jie griauna seniai nusistovėjusius stereotipus apie karališko kraujo turinčius žmones ir jų veiklas.
Neseniai Kembridžo kunigaikščiai pasidalijo kiek netikėta informacija apie jų vaikų – princo George‘o ir princesės Charlotte – hobius. Prieš kelias savaites pasirodė informacija, kad princesė Charlotte seka karalienės Elizabeth II pėdomis ir mokosi jodinėti žirgais. Jai ši veikla itin patinka, rašo portalas Marieclaire.co.uk.
 
Tačiau kaip princas George‘as? Paaiškėjo, kad šiemet jis pradės mokytis šokti baletą. Taip, St. Thomo mokyklą lankantis penkiametis, būsimas sosto paveldėtojas, šalia kitų veiklų, tarp kurių plaukimas ir dainavimas chore, lankys baleto užsiėmimus.
 
„Baletas – labai populiari veikla tarp 1–8 metų vaikų, – rašoma mokyklos internetinėje svetainėje. – Mokiniai ruošiami specialiems Karališkosios šokių mokyklos egzaminams, be to, mokslo metų pabaigoje jie pristato programą.“
 
Taigi, princesė Charlotte jodinėja žirgais, princas George‘as šoka baletą, o ką darys princas Louisas? Karališkosios poros gerbėjai negali sulaukti, kada mažiausias iš vaikų pareikš norą lankyti būrelį.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
  

Žymos: Princas George, Princesė Charlotte, karališka šeima, hobis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona:
– Ar tau patiko vakarienė?
Vyras:
– Tu ir vėl ieškai progos skandalui?