Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-02-14

Nedzinskas vedė

  
Nedzinskas vedė
© LNK
A.Nedzinskas vedė alytiškę G.Bražinskaitę.

Dzūkijos sostinė Alytus. Šaltą vasario savaitgalį lietus pliaupė kaip iš kibiro. Lėtai privažiavo prabangus baltas limuzinas. Iš jo išlipo... šventiškai išsipustęs Antanas Nedzinskas. Seimo narys su balta gėle dailiai išlyginto kostiumo atlape ir palaiminga šypsena veide.

="text-align: left">Vyriškis meiliai už rankos paėmė ir akių nenuleido nuo balta nuotakos suknele pasipuošusios simpatiškos blondinės. Tądien įvyko kruopščiai slėptos A. Nedzinsko ir jo išrinktosios Gretos Bražinskaitės, o dabar jau ponios Nedzinskienės vestuvės.
Tačiau kodėl Antanas visų nuostabai pasiryžo vesti? Ir kuo Antanas patraukė dvidešimtmetę Alytiškę Gretą? Juk kažkada Antaną išvydusios merginos jį laikė keistuoliu. Dar visai neseniai draugus ir aplinkinius Antanas stebino spalvota ir žėrinčia apranga. Šiandien Antanas visai kitoks. Susišukavęs, iškrakmolytas, lakuoti batai, madingas kaklaraištis ir kiti džentelmeno atributai. Seimo narys oriai pasitikinėjo garbingus svečius. Pasipuošę, išsidabinę rinkosi puotos svečiai: Arūnas ir Inga Valinskai, Vincas Babilius, dainininkas Vudis, Valdas Burnys, Dūmas ir kitos įžymybės. Su gėlėmis, dovanomis ir sveikinimo kalbomis.

Iškilmingą procesiją rikiavo pats Lietuvos anekdotų karalius, geidžiamiausias Lietuvos piršlys Raimondas Šilanskas. 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Nieko nesuprantu: aš gaunu 600 £, vyras dar 800 £, butelių priduodame už 400 £, ir vis neužtenka pinigų...