Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2017-05-19

Neįprastos profesijos britas uždirba dešimtis tūkstančių

  
Neįprastos profesijos britas uždirba dešimtis tūkstančių
© LNK
Vaikystėje mergaičių patyčias ir smurtą išgyvenęs britas tapo pasimatymų treneriu.
Johnny'is sako: „Aš žinau, ko nori moterys”

Pasaulyje vis labiau populiarėja nauja specialybė – pasimatymų treneris. Brito Johnny'io Cassellio - elitinio pasimatymų trenerio paslaugos itin geidžiamos tarp Europos ir pasaulio milijonierių. Už 25 tūkst. svaro sterlingų specialistas savo mokinius globoja pusę metų ištisas dvidešimt keturias valandas per parą.

Johnny'is sako: „Aš žinau, ko nori moterys”. Televizijos laidoje „Bus visko” jis pasidalins svarbiausiais patarimais apie tai, kaip sužavėti priešingą lyti ir gauti savo svajonių nuotakos širdį.
Pats Johnny'is ne visą gyvenimą mėgavosi moterų dėmesiu. Laidoje vyras prisipažins, kad kadaise gyveno Anglijos provincijoje, kur vienintelė pramoga buvo prisigerti savaitgaliais vietiniame pube, nemokėjo gražiai rengtis ir kalbėti, o vaikystėje apskritai kentė į jį nukreiptą mergaičių smurtą.
 
„Nežinau, ką tokio padariau, bet mergaitės manęs nemėgo. Namo grįždavau visas nusėtas mėlynėmis, jos iš manęs tyčiojosi. Buvau priverstas pereiti į berniukų mokyklą, joje praleidau penkerius metus”, - pasakos Johnny'is Cassellis. Viskas pasikeitė, kai britas nusprendė tapti kitu žmogumi. Jaunas vyras ėmė skaityti knygas, kuriose analizuojama žmogaus psichologija, santykiai, bendravimas. Ėmė mokytis taisyklingos laikysenos, išmoko stilingai rengtis, kalbėti.
 
Kartą prekybos centre pamatęs patikusią merginą, nusprendė pralaužti ledus ir ją užkalbinti. Ji tapo Johnny'io mergina, bet, deja, po poros metų santykiai skaudžiai nutrūko. Nuo skausmo bėgdamas vyras penkias dienas per savaitę ėmė lankytis madingose vietose ir, kaip sako, sėmėsi patirties. Ilgainiui pastebėjo, kad jis vis tik patinka merginoms. Savo išmintimi dalinosi su draugais, kurie labai greitai susirasdavo antrąsias puses.
 
Penkerius metus pradirbęs vienoje didžiausių Londono įmonių, skraidė po visą pasaulį, kol galiausiai išdrįso įkurti savo verslą ir jau vienuolika metu taiso kitų žmonių santykius. Priešingai nei būtų galima manyti, Johnny'io klientai – ne spuoguoti nevykėliai, o pasiturintys ir daug pasiekę, stiprūs žmonės.
 
„Gyvenime kartais nutinka taip, kad po 15-20 metų santuokos išyra santykiai. Žmogus, kuris visą savo gyvenimą paaukojo šeimai ir karjerai, nemoka iš naujo susikurti asmeninio gyvenimo, nebemoka prieiti prie patikusio žmogaus ir užkalbinti jo”, - pasakos Johnny'is.
 
Tarp vyro klientų nemažai ir jaunesnio amžiaus žmonių. Specialistas visiems pirmiausia pataria tapti geriausia savo paties versija, tai ne tik padeda susitvarkyti asmeninį gyvenimą, bet taip pat ir socialinę aplinką.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Meilė, pasimatymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Laiškas iš stovyklos: „Mielieji tėveliai, gyvenu gerai. Vakar pas mus stovykloje vyko bokso varžybos. Dantų šepetėlį, pastą ir kitus nereikalingus daiktus siunčiu namo.“