Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-10-23

Neįtikėtina meilės istorija: mokytoja pastojo nuo 12-mečio berniuko

  
Neįtikėtina meilės istorija: mokytoja pastojo nuo 12-mečio berniuko
© Socialinių tinklų nuotr.
Mary Kay Letourneau ir Vili Falaau

Prieš daugiau nei du dešimtmečius JAV ir visą pasaulį sukrėtė neeilinė meilės istorija. Ištekėjusi ir keturis vaikus auginusi 34 metų mokytoja Mary Kay Letourneau užmezgė slaptą romaną su savo buvusiu mokiniu Vili Fualaau, kuriam tuo metu buvo vos 12 metų.

Netrukus šviesiaplaukės moters atvaizdas atsidūrė pirmuose laikraščių puslapiuose, o ši istorija tapo bene labiausiai apkalbamu dalyku televizijoje. Ją sekę žmonės norėjo sužinoti atsakymą į vienintelį klausimą – kaip mokytoja galėjo taip pasielgti? Pasirodo, kaip teigė pati Mary, kad ir kaip stengėsi, ji negalėjo atsispirti ją viliojusiam paaugliui.
  
Tačiau tuo ši istorija nesibaigė. 2005-aisiais skandalingai pagarsėjusi moteris, nuo nepilnamečio mylimojo pagimdžiusi dvi dukras, ištekėjo už V. Fualaau. Vestuvių ceremonija įvyko vos ji išėjo iš kalėjimo, kuriame už lytinius santykius su nepilnamečiu praleido septynerius metus. Tiesa, ši santuoka truko nelabai ilgai. Po dešimties kartu praleistų metų Vili savo daugiau nei 21 metais vyresnei žmonai įteikė skyrybų dokumentus. Tačiau iki oficialių skyrybų taip ir nebuvo prieita. Neseniai pasirodė informacija, kad ne vieną santykių krizę išgyvenusi pora džiaugiasi vienas kito draugija ir dar labiau sustiprėjusia meile.
Mary Kay Letourneau ir Vili Falaau© Socialiniai tinklai. Mary Kay Letourneau ir Vili Falaau© Socialiniai tinklai.
 
Tačiau kaipgi prasidėjo ši 35 metų V. Fualaau ir 56 metų M. Kay Letourneau draugystė?
 
„Mes tiesiog atradome ryšį, turėjome bendrų pomėgių. Artimi tapome po vienos vasaros stovyklos, kurioje buvau prižiūrėtoja, – viename interviu sakė moteris, žinojusi, kad V. Fualaau jai jautė gerokai šiltesnius jausmus, tačiau ignoravo jo rodomą dėmesį. – Vieną kartą jis tiesiog priėjo ir paklausė, ar aš išdrįsčiau turėti slaptą romaną. Turėjau priversti save nežiūrėti jam į akis, privalėjau būti užsiėmusi, kad apie jį negalvočiau, tačiau jis nepasidavė.“
 
Pora slapta susitikinėjo, tačiau tai buvo tik draugiški pokalbiai. Po kurio laiko Vili prisipažino ją mylintis. „Pasakiau, kad šią mintį jis turėtų pamiršti.“
 
Kai mokytojos ir paauglio santykiai iš emocinių peraugo į fizinius, Mary svarstė, kaip taip galėjo nutikti. „Vieną vėlų vakarą viskas nesibaigė ties bučiniu. Maniau, kad laiku sustosime, tačiau taip nebuvo“, – prisiminė moteris.
Paklausus, ar po to įvykio Mary jautėsi nusivylusi savimi, ji pateikė neigiamą atsakymą: „Pirmiausia labai jį mylėjau ir maniau, kodėl mūsų santykiai negali būti daugiau, nei tik bučinys.“
 
Mary Kay Letourneau ir Vili Falaau© Socialiniai tinklai. Mary Kay Letourneau ir Vili Falaau© Socialiniai tinklai.
 
Nors vienas kitą mylintys prisipažino ir Mary, ir Vili, buvusi mokytoja nuolat kartojo, kad lytiniai santykiai tarp jųdviejų užsimezgė abipusiu sutarimu, moteris buvo apkaltinta nepilnamečio išprievartavimu. Jei to dar nebūtų gana, prasidėjus Mary bylos nagrinėjimui paaiškėjo, kad ji laukiasi. 1997-aisiais pagimdžius pirmąjį Vilio vaiką, moteriai buvo skirta įkalinimo bausmė, tačiau po trijų mėnesių ji buvo lygtinai paleista. Mary prižadėjo daugiau nesiartinti prie V. Fualaau ir su juo nebendrauti, tačiau netrukus po to, kai išėjo į laisvę, ji buvo užtikta automobilyje besimylinti su paaugliu.
 
Antro vaiko nuo nepilnamečio mylimojo lauktis pradėjusi Mary vėl buvo nuteista. Už lygtinio paleidimo pažeidimus šį kartą laisvė jai buvo atimta septyneriems metams. Tačiau po bausmės vykdymo M. Kay Letourneau vėl užmezgė kontaktą su mylimuoju.
 
Kadangi tada Viliui jau buvo 21-eri, poros santykiai nebebuvo laikomi neteisėtais. Neišblėsus meilei, pora nusprendė susituokti. Juodu buvo laimingi, augino dukras, tačiau tai truko ne amžinai. 2015-aisiais pasirodė informacija apie kadaise labai apkalbėtos poros skyrybas. Tiesa, jos taip ir neįvyko. 
 
Mary Kay Letourneau ir Vili Falaau su dukromis© Socialiniai tinklai. Mary Kay Letourneau ir Vili Falaau su dukromis© Socialiniai tinklai.
  
Vis dėlto vyras ne kartą yra užsiminęs, kad, jei galėtų grįžti į praeitį, trylikamečiui sau pasakytų, kad tikrai nedarytų šio jo gyvenimą iš esmės pakeitusio dalyko. 
 
Visą tą laiką ir dabar Mary tiki nepadariusi jokio nusikaltimo. Su tuo iš dalies sutinka ir jos mylimasis. Vili mano, kad juodu su Mary turėjo palaukti, neskubėti suartėti fiziškai. 
 
Nors šios poros meilės istorija išties neeilinė, šiuo metu tiek buvusi mokytoja, tiek buvęs jos mokinys teigia vienas kitą mylintys labiau nei prieš 20 metų. 
 
Vili Falaau© Socialiniai tinklai. Vili Falaau© Socialiniai tinklai.
 
Mary Kay Letourneau teismo posėdyje© Socialiniai tinklai. Mary Kay Letourneau teismo posėdyje© Socialiniai tinklai.
 
 
Visą neįtikėtinos meilės istorijos interviu žiūrėkite čia:
 
 
 
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
  

Žymos: Teismas, Meilė, nepilnametis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kuo skiriasi optimistas nuo pesimisto? Ogi pesimistas geria konjaką ir sako:

– Blake smirdi...

O optimistas nuspaudžia blakę ir juokiasi:

– Konjakėliu kvepia!