Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-07-31

Nuo vištų auginimo iki jodinėjimo pamokų: ką kasdien veikia princas George’as ir princesė Charlotte?

  
Nuo vištų auginimo iki jodinėjimo pamokų: ką kasdien veikia princas George’as ir princesė Charlotte?
© The Royal Family Facebook nuotr.
Princas George'as ir princesė Charlotte.

Kol jauniausias princo Williamo ir Kate Middleton sūnus princas Louisas mėgaujasi nerūpestinga kūdikyste, jo vyresnis brolis ir sesuo vis dažniau pasirodo viešumoje, demonstruoja savo charakterio savybes ir neleidžia laiko veltui. Daugelis žino, ką veikia jų tėvai, bet ar kada nors susimąstėte, kaip laiką leidžia jaunieji karališkosios šeimos atstovai?

Pažintys su žirgais
Ne paslaptis, kad karališkosios šeimos nariai itin domisi jojimo varžybomis, o princai Williamas ir Harry netgi žaidžia polą. Ne išimtis ir mažieji George’as bei Charlotte. Pasirodo, kad vyriausias Kembridžo kunigaikščių vaikas, pasiskolinęs močiutės Zaros Tindall ponį, jau mokosi jodinėti. Be to, susitikusi su jojimo čempione Natasha Baker, Kate jai atskleidė, kad dukra Charlotte taip pat labai myli žirgus ir jais domisi.
 
Žaidimai lauke
 
Nors kunigaikščiai su vaikais šiuo metu gyvena Londone, jie nepamiršta ir Norfolke esančios Anmer Hall vilos. Kate ne kartą buvo įamžinta kartu su princu George’u laiką leidžianti netoliese esančiose vaikų žaidimų aikštelėse, vaikštinėjanti po parką. Sūnus mėgsta žaisti šieno kupetose ir glostyti gyvūnus.
 
George’as lankosi ir pas senelius. Su K. Middleton mama Carole jis ne kartą ilsėjosi prie jūros.
 
Norfolke esantys šeimos namai pavasarį pasipildė naujais gyventojais. Kembridžo kunigaikščiai su vaikais augina penkias vištas ir laukė, kol specialiame inkubatoriuje išsiris viščiukai. Kate teigė, kad George’as ir Charlotte nekantravo susipažinti su pūkuotais cypliais.
 
The Royal Family Facebook/Kate Middleton nuotr. The Royal Family Facebook/Kate Middleton nuotr.
 
Sodininkystė
Tęsiant užsiėmimų lauke temą reikia paminėti, kad princas ir princesė mamos ir senelio princo Charleso padedami mokosi prižiūrėti augalus, juos sodinti.
 
„Svarbiausia yra tai, kad man pavyko kartu su juo pasodinti medį ar du. Jis kasė žemę, pylė vandenį. Kai jie dar maži, manau, svarbu vaikus sudominti tokiais dalykais, kad po to galėtų atėję stebėti, kiek jų pasodintas medis paaugo, kaip jis žaliuoja“, – BBC radijo laidoje apie bendrą veiklą su princu George’u kalbėjo princas Charlesas.
 
Smagių prisiminimų apie sodininkystę turi ir Kembridžo kunigaikštienė Kate.
„Pamenu, kaip man patikdavo laiką leisti sode ir lauke, tad noriu, kad ir George’as su Charlotte tuo mėgautųsi“, – sakė ji.
 
The Royal Family Facebook nuotr. The Royal Family Facebook nuotr.
  
Išsilavinę vaikai
 
2016-aisiais Kate prasitarė, kad George’as ne kartą lankėsi Gamtos istorijos muziejuje, kuriame jį labiausiai sudomino dinozaurai. Po metų kunigaikštienė pridūrė, kad ši vieta labai patinka ir jos dukrai Charlotte. Tikime, kad ir princui Louisui patiks apsilankyti šioje išskirtinę atmosferą turinčioje vietoje.
 
Būsimi kulinarai
 
Pasirodo, kad mažieji karališkosios šeimos nariai labai mėgsta suktis virtuvėje, joje sukurti tikrą netvarką. Labiausiai jiems patinka gaminti picas ir šokoladinius pyragaičius.
 
„Kai su George’u gaminame namuose, visa virtuvė būna aptaškyta šokoladu ir sirupu. Jis sukuria tikrą netvarką, bet tas chaosas jam, regis, patinka“, – apie kartu su sūnumi leidžiamą laiką pasakojo K. Middleton.
 
The Royal Family Facebook/Kate Middleton nuotr. The Royal Family Facebook/Kate Middleton nuotr.
  
Nepamirškite mokyklos
 
Penkias dienas per savaitę Charlotte eina į „Willcocks“ lopšelį. Ryte vaikai žaidžia mąstymą lavinančius žaidimus, rašo, mokosi apie gamtą, poeziją, dainuoja, vaidina ir sprendžia užduotis, o po pietų jų laukia kulinarijos pamokos, menai ir muzikos bei sporto užsiėmimai.
 
O George’as mokosi Battersea rajone įsikūrusioje „Thomas‘ School“ mokyklėlėje, ant kurios stogo įrengta speciali žaidimų aikštelė. Pati mokykla garsėja savo menais. Ne veltui joje yra net dvi bibliotekos, keramikos kabinetas, baleto kambarys.
 
Žaislai, žaislai ir dar kartą žaislai
 
Kokie mėgstamiausi princo George’o ir princesės Charlotte žaislai? Stebėdami, kaip jų tėtis princas Williamas dalyvauja polo varžybose, vieni mėgstamiausių jų žaislų yra įvairūs kamuoliai, nedidelės lazdos, žaislinės mašinos ir policininko priemonių rinkinys. George’as taip pat turi paspirtuką ir siūbuojantį arklį, kurį padovanojo buvęs JAV prezidentas Barackas Obama su žmona Michelle, o Charlotte ne kartą buvo įamžinta su mėgstamiausiu savo žaislu – pliušiniu šunimi.
 
The Royal Family Facebook/Kate Middleton nuotr. The Royal Family Facebook/Kate Middleton nuotr.
  
Karališkos šventės
 
Londone esančiame parke prieš Kalėdas visuomet galima susitikti su Kalėdų Seneliu. Ten savo vyriausiąjį sūnų buvo nuvedusi ir Kate.
 
Pernai princas Williamas su šeima žiemą buvo išvykęs į Suomiją. Jos metu vyras prasitarė, kad sūnus iš Kalėdų Senelio norėtų gauti policijos automobilį, ir pridūrė, kad šventiniame mokyklos spektaklyje jis vaidino avį.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Princesė Charlotte, princas Gerorge'as

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimoje skandalas. Vyras apimtas nevilties ir nemato gyvenimo prasmės, tad stovi ant balkono krašto 15 aukšte ir ruošiasi nušokti. Į kambarį įeina žmona, greitai įvertina situaciją ir sako:
– Nors šiukšles paimtum.