Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-05-29

Paaiškėjo, kur medų kopinės Meghan Markle ir princas Harry

  
Paaiškėjo, kur medų kopinės Meghan Markle ir princas Harry
© Wikimedia nuotr.
Jaunavedžiai medaus mėnesiui pasirinko itin atokią vietą.

Jau žinoma, kur medų kopinės neseniai aukso žiedus sumainę princas Harry ir buvusi aktorė Meghan Markle. Jaunavedžiai medaus mėnesiui išsirinko kiek atokesnę vietą šiaurinėje pasaulio dalyje.

Ne, jie nesiruošia vykti į šiaurės ašigalį ar Laplandiją.
Kaip teigia portalas TMZ.com, tik ką Sasekso kunigaikščiais tapę sutuoktiniai ilsėsis Albertos provincijoje, Kanadoje esančiame Džaspero nacionaliniame parke, kuris dėl savo unikalios gamtos įtraukas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
 
Juodu apsistos tame pačiame parke pastatytame 557 kv. m „Fairmont“ name, iš kurio atsiveria įspūdinga panorama. Ne veltui ši poilsio vieta dar vadinama karališku prieglobsčiu.
 
Prabangiame gamtos apsuptame ir šešis miegamuosius kambarius turinčiame name 2005-aisiais ilsėjosi ir karalienė Elžbieta II su princu Philipu, o 1939-aisiais jame lankėsi Elžbietos II tėvai.
 
„Kiekviena šiuose namuose įrengtų miegamųjų kambarių detalė sukuria jaukumo ir patogumo jausmą, o uždaros verandos bei dideli židiniai šildo tiek valgomąjį, tiek pagrindinius kambarius, kuriuose smagu laiką leisti su šeima ar draugais, taip pat minėti specialias progas“, – rašoma kurorto tinklalapyje.
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Princas Harry, Kanada, Meghan Markle, medaus mėnuo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Turguje:
– Kodėl šitas viščiukas toks mažas? Jame visai nėra mėsos! Ar vertėjo jį pjauti?
– O mes jo ir nepjovėm, jis pats numirė!