Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-09-25

Pasėdėjusios ant „vaisingumo“ kėdės pastojo 30 moterų

  
Pasėdėjusios ant „vaisingumo“ kėdės pastojo 30 moterų
© LNK
„Vaisingumo kėdė“

Neeilinė vaisingumo istorija – į vieną Vilniaus plastinės chirurgijos kliniką moterys plūsta ieškodamos stebuklo. Moterys tiki, kad pasėdėjusios ant vienos iš klinikos kėdžių sulauks šeimos pagausėjimo.

Ta „stebuklinga“ kėdė – visiškai paprasta, eilinė biuro kėdė. Ant jos sėdi klinikos administratorė Toma. Toma, kaip ir kelios buvusios klinikos administratorės prieš ją, jau susilaukė vaikų.
Stebuklai prasidėjo prieš penkiolika metų. Klinikos administratorė pastojo, į jos vietą atėjo nauja. Ant tos pačios kėdės. Greitai pastojo ir naujoji administratorė. Paskui trečia… Vienu metu Vitos Vitkutės-Degutienės vadovaujamoje klinikoje laukėsi daugiau nei dešimt moterų! Visos buvo pasėdėjusios ant „vaisingumo“ kėdės: „Vienais metais pas mus klinikoje gimė gal dvylika vaikų. Iš darbuotojų, iš personalo.“
 
Ant stebuklingos kėdės pradėjo prašytis ir kitos klinikos darbuotojos: gydytojos, seselės. Pasėdėjo ir pati klinikos vadovė V. Vitkutė-Degutienė. Pasėdėjo sėkmingai. „Mes pernai skaičiavom, kad apie trisdešimt moterų, žinokit, (pastojo) ant šitos kėdės pasėdėjusios... ne tik administratorės, bet ir pacientės, draugės.“
 
Per penkiolika metų „vaisingumo“ kėdė buvo gerokai nusėdėta. Tačiau niekas net negalvojo jos išmesti. Anaiptol – kėdė buvo atnaujinta, pervilktas gobelenas, o pati kėdė papuošta graviruota lentele – „Vaisingumo kėdė“. Beje, kėdę iš plastinės chirurgijos klinikos jau bandė perpirkti kelios vaisingumo klinikos.
 
Kokia „vaisingumo“ kėdės paslaptis? Prie kokių svajonių išsipildymo ji prisidėjo? Visa istorija – šį trečiadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje KK2.
  

Žymos: LNK, KK2

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi blondinės važiuoja mašina. Viena sako:
– Klausyk, gal gali važiuoti lėčiau, nes man baisu...
– Na, jei labai bijai, tai užsimerk, kaip aš!