Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-10

Pasklido gandai apie Meghan Markle nėštumą

  
Pasklido gandai apie Meghan Markle nėštumą
© Wikimedia nuotr.
Ar Sasekso kunigaikščiai netrukus praneš apie gausėjančią šeimą?

Po garsiausių 2018-ųjų vestuvių praėjus vos porai mėnesių, jau ėmė sklisti gandai apie Meghan Markle ir princo Harry šeimos pagausėjimą.

Viskas prasidėjo dar vestuvių dieną. Nemažai dėmesio sulaukė nuotakos suknelė, kuri nebuvo labai prigludusi prie kūno. Daugelis gerbėjų teigė, jog būtent taip Sasekso kunigaikštienė norėjo paslėpti nėščiosios pilvuką, be to, tik akyliausi žiūrovai, stebėję karališkąsias vestuves televizorių ekranuose pastebėjo, jog kunigui paminėjus vaikus, pora susižvalgė ir vienas kitą apdovanojo šypsenomis.
Ar tai reiškia, jog pora jau žino apie užsimezgusią gyvybę, tačiau šia žinia su visu pasauliu dalytis dar nedrįsta?
 
Gandus apie nėštumą dar labiau pakurstė fotografijos iš visai neseniai vykusio Sasekso kunigaikščių susitikimo su Sandraugos jaunimo lyderiais. Ryški ir prie kūno pakankamai prigludusi Meghan suknelė išryškino nedidelį pilvuką. Nors tai galėjo būti tiesiog kelios suknelės raukšlės, ne vienas moters gerbėjas apsidžiaugė pamatęs neva jos nėštumo užuominas.
 
Įvairios britų žiniasklaidos priemonės teigia, jog M. Markle tikrai tęs karališkąsias tradicijas ir nieko nelaukdama ruošis kūdikio atėjimui.
 
Karališkos šeimos biografas Andrew Mortonas mano, jog, nors tai nėra įteisinta įstatymų, Meghan tikrai ilgai nelauks ir kuo greičiau padidins sosto paveldėtojų skaičių.
 
Ar Sasekso kunigaikščiai netrukus praneš apie gausėjančią šeimą, pasakys tik laikas.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: Nėštumas, Šeimos pagausėjimas, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“