Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-08-23

Pirmoje „Šokio revoliucijos“ laidoje – sensacija tapusi keturiolikmetė baleto šokėja

  
Pirmoje „Šokio revoliucijos“ laidoje – sensacija tapusi keturiolikmetė baleto šokėja
© LNK
Augustė Varaškevičiūtė

Jau rugsėjo 1–ąją LNK televizijos eteryje startuos itin lauktas „Šokio revoliucijos“ projektas. Didžiausi visų šokio stilių profesionalai, brangiausioje ir inovatyviausioje televizijos istorijos scenoje sukurs pasirodymus, leisiančius pamatyti aukščiausio lygio šokio meną.

Jau rugsėjo 1–ąją LNK televizijos eteryje startuos itin lauktas „Šokio revoliucijos“ projektas. Didžiausi visų šokio stilių profesionalai, brangiausioje ir inovatyviausioje televizijos istorijos scenoje sukurs pasirodymus, leisiančius pamatyti aukščiausio lygio šokio meną.
Čia dalyviai atskleis ne tik nepaneigiamą talentą, tačiau ir didžiulį bei sunkų ne vienerių metų darbą, leidžiantį jiems vadintis tikrais savo šokio stiliaus žinovais. Projektas dalyvauti kvietė ne tik visų stilių, bet ir amžiaus šokėjus. Meistrų kėdes užėmę Naglis Bierancas, Iveta Lukošiūtė bei Airdos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus duetas jau pirmąją laidą bus priblokšti jaunosios kartos gebėjimais scenoje. Meistrai pripažins – tokio aukšto lygio jauno amžiaus šokėjus yra regėję tik pasaulinėse scenose.
 
Vieną ryškiausių pasirodymų pirmoje laidoje sukurs sensacija tapusi Augustė Varaškevičiūtė. Jai – vos keturiolika, tačiau jos šokio lygis pralenkia net didžiausių scenos profesionalų. Modernaus, neoklasikinio ir šiuolaikinių šokių stilių šokėja, savo pasirodymus dažniausiai kuria pati ir tai daro jau dešimt metų.
 
„Pradėjau šokti, kai man buvo ketveri metai, tiesiog sužinojau, kad viena mano draugė eina į šokių mokyklą ir atsimenu, kad kiekvieną dieną mamai zyziau kaip aš ten noriu, kol galiausiai mane nuvedė pabandyti. Iš pradžių šokau tik dėl to, kad turėčiau kuo užsiimti po mokyklos, bet laikui bėgant pastebėjau, kad šokdama aš visiškai viską pamirštu ir atsipalaiduoju ir tiesiog negaliu be šokio gyventi. Šokis man tapo beveik visas mano gyvenimas“,– apie pirmus žingsnius šokio pasaulyje pasakoja dalyvė.
 
Augustė atvirai pripažįsta – į „Šokio revoliuciją“ ji ateina įrodyti, kad jauni šokėjai, gali padaryti ne ką mažiau ir įrodyti visai Lietuvai, jog pasaulinio lygio talentų yra ir čia.
„Projekte dalyvauti mane paskatino mano baleto mokyklos direktorė. Prisipažinsiu – iš pradžių tikrai labai nepasitikėjau savimi, bet kuo daugiau dirbau tiek su savo šokių mokytojais tiek su choreografais įgavau pasitikėjimo. Savo pasirodymu noriu visiems parodyti, kad jauni šokėjai taip pat gali būti profesionalai. Reikia tik užsispyrimo ir darbo“, – tvirtai pripažįsta Augustė, kuri kasdien šokio treniruotėse praleidžia nuo trijų iki penkių valandų.
 
Augustės sukurtu pasirodymu, kūno valdymo ir šokio technika pasirodymo metu negalėjo patikėti nei vienas iš projekto Meistrų.
 
„Matosi, kad kontroliuoji savo kūną ir žinai, ką darai. Mačiau labai daug dinamikos tavo judesiuose. Tavo kūno kontrolė nuostabi. Ir tai, kad tau tik keturiolika metų man apskritai atėmė žadą. Paprastai paaugliai bijo. Jie varžosi savęs ir jiems kažkaip visuomet gėda ar nejauku. O tu to neturi. Ir labai norėčiau, kad to niekada nepamestum“,– dalyve po pasirodymo žavėjosi Naglis Bierancas.
 
„Tą tokį „performance“ gebėjimą kartais galima išmokti. O kartais jo nei išmoksi nei nusipirksi – arba turi arba ne. Tu turi viską. Talentą, jausmą, ugnelę. Tau tik keturiolika, tu dar tiek daug išmoksi ir pridėsi. Tai yra neįtikėtina“, – dalyvės profesionalumu stebėjosi Iveta Lukošiūtė.
 
Įspūdingas jaunos profesionalės pasirodymas ir itin sudėtinga, didžiulio įdirbio reikalaujanti Augustės „revoliucija“ – jau rugsėjo 1 dieną, sekmadienį, 19:30 premjerinėje „Šokio revoliucijos“ laidoje per LNK televiziją.
  

Žymos: „Šokio revoliucija“, Augustė Varaškevičiūtė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbuosi su naujoke mokykloje:
– Labas, kaip sekasi?
– Gerai, o tau?
– Puikiai, koks tavo vardas?
– Ramunė.
– Hmm, keista, mano žmonos vardas Ramunė, bet mes dar nesusituokę. Tiesą sakant, aš neseniai su ja susipažinau…
*****