Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2020-02-10

Prakalbo smurtu ir grasinimais nužudyti garsų šokėją A. Kandelį apkaltinusi mergina

  
Prakalbo smurtu ir grasinimais nužudyti garsų šokėją A. Kandelį apkaltinusi mergina
© fotomontažas
Viktorija Gaidytė, Andrius Kandelis

„Jei jis atsiprašytų, atleisčiau. Aš atleisčiau jam kaip žmogui. Bent paleisčiau tą situaciją, kad vyras prieš mane pakėlė ranką, galėčiau paleisti iš širdies, kad taip įvyko. Tiesiog labai nemalonu, aš nebuvau to patyrusi. Jei jis atsiprašytų, man būtų lengviau. Neprašau iš jo kažkokių labai rimtų dalykų, tiesiog norėčiau, kad tas žmogus turėtų stiprybės, o jis pozicionuoja save kaip stiprią asmenybę.

Tai kodėl jis neturi tada jėgos savyje atsiprašyti prieš moterį, kuriai buvo skolingas pinigų, kažkada buvo mano treneris, mano mokytojas, pakėlė prieš mane ranką ir dar neturi stiprybes atsiprašyti?“ – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ emocingai sakys buvusi šokėja Viktorija Gaidytė, prieš savaitę garsiam šokėjui ir treneriui Andriui Kandeliui teisme pateikusi kaltinimus fiziniu smurtu ir grasinimu nužudyti.
Mergina itin atvirai papasakojo, kad garsaus šokėjas Andrius Kandelis esą ranką prieš ją pakėlė tuomet, kai ji nusprendė išeiti iš darbo jo studijoje, ir paprašė sumokėti žadėtus pinigus už trenerės darbą. Apie tai, kas anot jos iš tiesų nutiko rugpjūčio mėnesį garsaus šokėjo studijoje, kaip sekėsi kartu dirbti, ir kokios prasidėjusio teismo baigties tikisi, išskirtiniame kaltinimus Kandeliui metusios Viktorijos interviu – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, jau šį pirmadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.
  

Žymos: Andrius Kandelis, Viktorija Gaidytė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!