Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Sunday Express   |   2016-10-31

Princas Harry susitikinėja su amerikiete aktore

  
Princas Harry susitikinėja su amerikiete aktore Kalbama, kad princas Harry susitikinėja su brunete aktore Meghan Markle.

Pasklido gandai, kad Jungtinės Karalystės princas Harry slapta susitikinėja su amerikiečių aktore Meghan Markle, kuri filmavosi seriale „Suits”. Teigiama, kad Britanijos princas dėl gražuolės brunetės visiškai pametė galvą.

„Sunday Express” savaitraščio teigimu, šiuo metu 32-ejų princas laimingas kaip niekada, tačiau pora savo santykių neskubina ir į viešumą iškelti kol kas neketina.
„Kiekvieną savaitę jie priimą tokią, kokia ji yra. Jie tiesiog mėgaujasi vienas kito kompanija. Jiems smagu susitikinėti ir tarp jų tikrai tvyro „chemija”. Harry nori kuo ilgiau santykius išlaikyti paslaptyje, nes nenori išgąsdinti Meghan. Jis žino, kad santykiams iškilus į viešumą viskas pasikeis, tačiau jis taip pat žino, kad jų paslaptyje ilgai neišlaikys”, - pasakojo artimas porai šaltinis.
 
Iš Los Andželo kilusi 35-erių aktorė šiais metais ne kartą pastebėta Londone. Tuo tarpu princas Harry pastebėtas besilankantis Toronte, kur tuo pačiu metu filmavosi ir Meghan Markle.
 
 
 
  

Žymos: Santykiai, Princas Harry, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sudūžta lėktuvas. Tyrimų specialistai randa juodą dėžę. Perklauso. Paskutiniai įrašyti žodžiai, piloto balsas:
– Žiūrėkit kaip moku...