Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-04-19

Princas Williamas ir Lady Gaga suvienijo jėgas

  
Princas Williamas ir Lady Gaga suvienijo jėgas Didžiosios Britanijos princas Williamas ir superžvaigždė Lady Gaga suvienijo jėgas.

Didžiosios Britanijos princas Williamas ir amerikiečių superžvaigždė Lady Gaga internetinio pokalbio metu aptarė svarbią temą. Dvi be galo skirtingos įžymybės sujungė savo jėgas, drąsindami žmones nebijoti kalbėti apie savo psichinę būklę.Antradienį „Facebook“ tinkle buvo paskelbtas princo ir dainininkės internetinio pokalbio vaizdo įrašas, kuriame jie ragina atsikratyti jų psichinės sveikatos būklę gaubiančios stigmos.
„Atėjo laikas visiems prabilti ir visiškai nesivaržant kalbėti apie savo psichinę sveikatą, nes tai yra tas pats kaip (kalbėti) apie fizinę“, – sakė Kembridžo kunigaikštis Lady Gagai, su kuria jis kalbėjosi iš Kensingtono rūmų.
 
„Labai svarbu pralaužti tą baimę ir tabu, kurie ilgainiui sukelia tik dar daugiau problemų“, – kalbėjo jis.
 
Pernai savo fondui „Born This Way“ skirtame atvirame laiške Lady Gaga prisipažino, kad pati kenčia nuo potrauminio streso sutrikimo.
 
„Psichinę problemą dažnai lydi gėda, jautiesi lyg tau būtų kažkas blogai“, – sakė Lady Gaga princui iš savo namų Holivude.
 
„Turime kaip galima tvirčiau ir nepaliaujamai stengtis normalizuoti (požiūrį į) psichinės sveikatos problemas, kad žmonės nebijotų išsipasakoti“, – pridūrė ji.
 
Praėjus kelioms valandoms po paskelbtimo šis vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 500 tūkst. kartų. Pokalbis yra dalis kampanijos „Heads Together“. Šią pagalbos psichiniams ligoniams kampaniją globoja Williamas, jo sutuoktinė Kate ir brolis princas Harry.
Prieš dieną princas Harry prisipažino, kad daug metų gyveno „visiškai sutrikęs“, bandydamas susitvarkyti su savo jausmais po motinos princesės Dianos žūties. Tuomet Harry buvo 12, o Williamui – 15 metų.
 
Harry sakė, kad pagalbos į specialistus kreipėsi tik būdamas 28-erių, padrąsintas kitų ir sulaukęs „didžiulio palaikymo“ iš savo vyresniojo brolio.
 
 
  

Žymos: Princas William, Lady Gaga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du draugai.
– Tu žinai, kas buvo Da Vinčis, Mikelandželas, Rubensas, Rembrantas?
– Ne.
– O kas buvo Vivaldis, Bachas, Bethovenas, Bramsas?
– Irgi ne.
– O aš žinau, nes vaikštau į koncertus, parodas, muziejus!
– Šaunuolis. O ar žinai, kas yra Žibartas Ramanauskas?
– Ne. O kas jis?
– Jis tas, kuris ateina pas tavo žmoną, kai tu būni koncertuose, parodose, muziejuose...