Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-12

Rugpjūčio 12-oji: dienos įvykis

  
Rugpjūčio 12-oji: dienos įvykis
© Flickr.com nuotr.
Cara Delevingne.

Rugpjūčio 12 yra 224-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 225-a). Nuo šios dienos iki metų galo lieka 141 diena.

Šiandien savo vardadienius švenčia Aiškutė, Radegunda, Laima, Laimonas, Laimona, Klara ir Radė.
Rugpjūčio 12-oji paskelbta Tarptautine jaunimo diena. Ji minima nuo 1999 m. Jungtinių tautų organizacijos sprendimu, rekomendavus po Tarptautinės ministrų konferencijos, įvykusios Lisabonoje rugpjūčio 8-12 d. Šią dieną siekiama daugiau dėmesio skirti jaunimo problemoms, skatinti jaunimą aktyviau dalyvauti visuomeninėje veikloje.
 
1934 m. rugpjūčio 12 d. Klaipėdoje pirmą kartą surengta Jūros šventė.
 
1953 m. rugpjūčio 12 d. gimė Algirdas Kaušpėdas, architektas, grupės „Antis“ lyderis ir dainininkas, vienas Lietuvos Sąjūdžio iniciatorių.
 
1979 m. rugpjūčio 12 d. gimė Austra Skujytė, Lietuvos lengvaatletė, septynkovininkė, dešimtkovininkė.
 
1981 m. rugpjūčio 12 d. IBM pristatė personalinį kompiuterį.
 
1992 m. rugpjūčio 12 d. gimė Cara Delevingne, brit7 modelis.
  

Žymos: rugpjūčio 12

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“