Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-16

Sekminių šventėje – pramogos šeimoms ir Lietuvos scenos žvaigždė

  
Sekminių šventėje – pramogos šeimoms ir Lietuvos scenos žvaigždė Tarp daugybės pramogų šventės dalyvių lauks ir linksmasis kapitonas Flintas.
Šventinį vakarą vainikuos dainininkas Merūnas Vitulskis – puikiu balsu išsiskiriantis tenoras scenoje atliks geriausiai žinomus savo kūrinius

Jau po kelių savaičių tautiečius į Londoną tradiciškai sukvies nuotaikingiausia ir didžiausia Jungtinės Karalystės lietuvių šeimų šventė „Sekminės 2017– Lithuanian Fest“. Šiemet ji dalyviams žada ne tik geriausias pramogas, bet ir įspūdingus koncertus.

Šiais metais 70-mečio veiklos jubiliejų mininti Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė Sekminių šventę tradiciškai rengia Rytų Londone, Barkingo parke, festivalis startuos birželio 4-osios vidurdienį ir tęsis iki vakaro.
Dalyviams nuobodžiauti neteks, kiekvienas ras veiklos pagal pomėgius: apsilankyti kvies tradicinė mugė, kvapais vilios lietuviškų patiekalų virtuvė, specialiai įrengtame vaikų kiemelyje netrūks užimtumo ir pramogų mažiesiems, vyks smagūs šokiai bei žaidimai, mažiesiems ir jų tėvelius į linksmybes bei šėliones įtrauks gera nuotaika pagarsėjęs kapitonas Flintas, kuris su savo komanda pristatys specialų spektaklį.
 
Scenoje pasirodymus surengs JK lietuvių folkloro ansamblis „Saduto“, šokių kolektyvas „Versmė“, dainas atliks dainininkai Aušrinė Gerikienė, Ovidijus Pinevičius, Valdas, Austeya ir Lawreigna, kuri jėgas išbandė nacionalinėje Lietuvos „Eurovizijos“ atrankoje.
 
Na, o vakarą vainikuos dainininkas Merūnas Vitulskis – puikiu balsu išsiskiriantis tenoras scenoje atliks geriausiai žinomus savo kūrinius. Jungtinės Karalystės lietuviams ne taip dažnai pasirodantis įvairių konkursų laureatas per pastaruosius metus praplėtė savo repertuarą, tad Sekminės bus reta proga gyvai išgirsti ir pamatyti šį Lietuvos talentą.
1947 metais Londone įkurta Jungtinės Karalystė lietuvių bendruomenė yra seniausia tautiečius vienijanti ir jų interesus ginanti organizacija šalyje.
 
Bendruomenės rengiama Sekminių šventė greitai išpopuliarėjo tarp tautiečių ir tapo tradiciniu bei didžiausiu Jungtinės Karalystės lietuvių šeimų festivaliu visoje šalyje.
 
Beje, tos pačios dienos popietę Barkingo parke lietuviai kviečiami prisidėti ir prie pasaulio lietuvių bėgimo: įvairiose šalyse Lietuvos jaunimo iniciatyva tuo pačiu metu renginio dalyviai bėgdami ar pėsčiomis įveiks 5 kilometrų distanciją. Taip siekiama prisiminti tėvynę, palinkėti jai būti sveikai, aktyviai, kūrybingai ir vieningai ir kartu sportiškai praleisti dieną.
 
Registracija vyks 9.30-10.30 val., o bėgimas startuos 10.30 val.
  

Žymos: Sekminės, Merūnas Vitulskis, Sekminės 2017– Lithuanian Fest, sekminės Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteriška logika:
– Geriau gražiuoju viską prisipažink, antraip aš pati prisigalvosiu – bus blogiau!