Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2019-09-10

„Šokio revoliucijoje“ tverkingo profesionalės Kristina ir Deimantė: yra sakančių, kad mokame tik užpakalius pakratyt

  
„Šokio revoliucijoje“ tverkingo profesionalės Kristina ir Deimantė: yra sakančių, kad mokame tik užpakalius pakratyt
© LNK
Šokio revoliucija

Šį sekmadienį 19:30 val. LNK televizijos eteryje Lietuvą ir vėl stebins stipriausi šalyje šokių profesionalai, kurie žiūrovams surengs ne vieną intriguojantį ir net provokuojantį pasirodymą. Būtent tokiu pasirodymu nustebinti žada ir vienos drąsiausių projekto dalyvių – Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė.

„Dancehall“ ir „twerk“ stiliaus šokių profesionalės į projektą ateina, kaip pačios juokauja, gauti dar daugiau dėmesio ir naujų sekėjų socialiniuose tinkluose. Būtent čia merginos ir susipažino – stebėdamos viena kitos keliamus šokių vaizdo įrašus ir nuotraukas. Skirtinguose miestuose gyvenančioms profesionalioms šokėjoms projektas tapo viena iš priežasčių dažniau matytis ir kartu daryti tai, kas joms patinka labiausiai.
„Dancehall“ – iš Jamaikos kilęs šokis. Visi judesiai kuriami jamaikiečių, atliekami pagal „dancehall“ muziką. Įdomu, kad šis šokis yra glaudžiai susijęs su jų kultūra – visi judesiai turi savo kūrėjus, pavadinimus ir reikšmę. Šokis, kaip ir muzika, yra labai įvairūs: „dancehall“ gali būti švelnus ir romantiškas, gali būti stiprus ir seksualus, gali būti piktas ir laukinis, linksmas, liūdnas, bet visada – labai išraiškingas ir muzikalus. Kuo daugiau mokausi šio stiliaus, tuo daugiau įdomių detalių sužinau. Projekte siekėme parodyti, kaip įvairiai galima šokti tą patį stilių: norėjome parodyti ir moteriškąjį „dancehall“, kuriame daug judesių klubais ir pasitikėjimo savimi, ir piktą, agresyvų „dancehall“. Kartu atskleisti ir savo, kaip šokėjų, universalumą, todėl būsime visokios“, – sako dueto narė Kristina Pališkytė.
 
Naują šokių stilių projekto scenoje pristatysiančios merginos drąsiai teigia – šis šokio stilius nėra toks paprastas, kaip gali atrodyti. Kristina „dancehall“ šokių stiliumi susižavėjo prieš ketverius metus, aplankiusi daugiau nei šimtą seminarų užsienyje, ji gali vadintis tikra šio stiliaus profesionale ir šio šokio technikos jau moko vilniečius. O Deimantė egzotišką ir provokuojantį šokio stilių stengiasi plačiai pristatyti visai Klaipėdai. Abi merginos įsitikinusios – šiame stiliuje svarbiausia tikrai ne technika...
 
„Yra sakančių: tos tai nieko nemoka, tik užpakalius pakratyt. Prašom, atsistokite ir parodykite, kaip jums tai išeina. Nes visos tverkingo technikos yra vienos fiziškai sunkiausių, o dar padaryti ritmiškai ir gražiai tikrai nėra lengva. Bet užtat kaip smagu ir efektinga! Mes pažadame parodyti, kad mokame kur kas daugiau. Apskritai „dancehall“ yra labai įvairus ir nuolat besikeičiantis šokio stilius, kuriame nėra ribų tobulėjimui. Vis dėlto, per porą metų galima išmokti tikrai gražiai judėti. Tačiau čia svarbiausia ne ideali technika, skaičiavimas ir sinchronas, o nuotaika ir energija! Pasitikėjimo savimi ir vidinės ugnies nesuvaidinsi, o būtent tai yra „dancehall“ šokio ir mūsų variklis“, – įsitikinusios dalyvės.
 
Efektingas ir provokuojantis, Meistrus sužavėjęs merginų pasirodymas – jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK.
  

Žymos: LNK, Šokio revoliucija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.