Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   standard.co.uk   |   2012-02-01

„Spice Girls“ grįžta ant scenos

  
„Spice Girls“ grįžta ant scenos
© wikipedia.org
grupė \"Spice Girls\" žada susiburti karalienės jubiliejaus šventei

Tikėtina, jog iširusi merginų grupė „Spice Girls“ susijungs koncertui per karalienės deimantinio jubiliejaus šventę, – pranešama tinklalapyje Standard.co.uk.

style="font-size: 12pt; line-height: 115%; ">Grupė, dar 1994 metais suformuota iš penkių merginų: Mel B, Mel C, Victorijos Beckham, Geri Halliwell bei Emmos Bunton, 2000 metais iširo, tačiau 2007 metais susibūrė pasauliniam turiu. Regis, merginos vėl nori sužibėti per karalienės gimtadienį. Šią informaciją „leptelėjo“ grupės narė Mel B interviu Australijos televizijai metu.
Dainininkė, paklausta ar grupė neplanuoja susiburti Londono Olimpinių žaidynių koncertui, atšovė: „Manau, karalienės jubiliejaus koncertas – tai renginys, į kurį aš žiūrėčiau atidžiau, jei planuotume susijungti“. Po šio atsakymo mergina greitai pakeitė temą, o šou pasibaigus ji pripažino, kad ši informacija buvo itin slapta.
Laikraštis „The Sun“ pranešė, jog filmavimui pasibaigus Mel B kūrybinei komandai prisipažino, jog už šiuos žodžius, ištartus eteryje, ji pateks į didžiulį ginčą su grupės merginomis. „Po galais, tai buvo itin slapta“, – teigė Mel B. Taip pat dainininkė prisipažino be galo norinti, jog grupė ir vėl susiburtų koncertiniam turui.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl Petraitis taip prabangiai gyvena?

– Todėl, kad trūksta įrodymų.