Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Tv3.lt   |   2012-12-19

Svajonių nuotakų kautynės: milijonieriaus dukra, V. Sutkutė ar Donalda?

  
Svajonių nuotakų kautynės: milijonieriaus dukra, V. Sutkutė ar Donalda? V. Sutkutė

„Renkant pačią pačiausią Lietuvos svajonių nuotaką, internautai balsavo masiškai. Rimčiausiomis konkurentėmis TV3 internetiniame puslapyje tapo Šiaulių milijonieriaus Anrido Vinklerio dukra, pasirodžiusi ant „Šok su manimi“ parketo su olimpiečiu Jevgenijumi Šuklinu, šokėja Mona Vinklerytė bei dainininkė, to paties šokių projekto dalyvė Viktorija Sutkutė.

Kiekvienai iš merginų atiteko po daugiau nei 70 tūkstančių balsų!“ – internautų susidomėjimu džiaugėsi TV3 gyvenimo būdo laidos „Patys pačiausi“ vedėjai Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius.
 
Laidoje ketinama pristatyti žinomas, gražias, žavias, bet vis dar vienišas Lietuvos moteris – tikras svajonių nuotakas. Tai į pramogų pasaulį sugrįžusi buvusi Seimo narė, naujoji TV3 didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ generolė Donalda Meiželytė, profesionali šokėja M. Vinklerytė ir merginų grupės „Pinup Girls“ narė, tituluota gražuolė V. Sutkutė.
 
 
„Taip, aš esu vieniša. Kartais pasidaro liūdna, kai pasižiūriu kokios laimingos su savo antrosiomis pusėmis yra mano grupės narės, bet aš tikiu, kad ankščiau ar vėliau surasiu savo išrinktąjį“, – laidos kūrėjams prisipažins Viktorija.
 
 
„Man reikia pasitempusio ir gerai uždirbančio vyro, kuris galėtų ir į restoraną mane nusivesti, ir išlaikyti šeimą bei vaikus“, – reikalavimus būsimam jaunikiui vardino V. Sutkutė.
  

Žymos: įžymybės, Pramogos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“