Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-10-16

Už D.Trumpą kompromituojančią informaciją - 10 mln. dolerių atlygis

  
Už D.Trumpą kompromituojančią informaciją - 10 mln. dolerių atlygis Už informaciją apie D. Trumpą pasiūlyti labai dideli pinigai.

Žurnalo „Hustler“ leidėjas Larry Flyntas sekmadienį skelbimu per visą „The Washington Post“ puslapį pasiūlė 10 mln. dolerių atlygį už „purvą“, kuris padėtų nušalinti JAV prezidentą Donaldą Trumpą.

„Nesitikiu, kad Trumpą įskųstų kokie nors jo draugai milijardieriai, bet esu įsitikinęs, kad yra daug informuotų žmonių, kuriems 10 mln. dolerių yra dideli pinigai“, – sakoma L. Flynto reklamoje.
Pornografinio žurnalo įkūrėjas pažymi, kad anksčiau panaudojo milijono dolerių atlygius už informaciją, kuri padėjo apversti dviejų respublikonų politikų karjeras.
 
„Dabartinei krizei statomą sumą padidinau iki 10 mln. dolerių, – rašo jis. – Absoliučiai ketinu išmokėti visą šią sumą.“
 
Reklamos viršuje didžiosios raidėmis parašyta paprastai: „10 MILIJONŲ DOLERIŲ UŽ INFORMACIJĄ, NUVESIANČIĄ PRIE DONALDO J. TRUMPO APKALTOS IR NUŠALINIMO.“
 
 
 
Išvardijęs D.Trumpo nusižengimus, nuo įtariamo susimokymo su Rusija dėl prezidento rinkimų iki Paryžiaus klimato susitarimo sabotavimo, L. Flyntas rašo: „Bet didžiausią susirūpinimą kelia tai, kad dar gerokai prieš klimato kaitos apokalipsę Trumpas gali sukelti pasaulinį branduolinį karą.“
„Apkalta būtų purvinas, ginčijamas reikalas, bet alternatyva – dar treji destabilizuojamos disfunkcijos metai – blogiau“, – priduriama skelbime.
 
Jo pabaigoje nurodomas elektroninio pašto adresas ir telefono numeris. Linija, pasak laikraščio, veiks darbo dienomis nuo 8 val. 30 min. iki 18 val. ateinančias dvi savaites.
 
 
 
 

  

Žymos: Donaldas Trumpas, Larry Flyntas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Prie arabų šeicho rūmų sustoja autobusas, pilnas pagyvenusių moteriškių. Šeichas klausia savo sekretoriaus:
– Turistai?
Sekretorius:
– Ne. Čia jūsų uošvės atvažiavo į svečius.