Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-10-27

V. Beckham – garsiausia Anglijos verslininkė

  
V. Beckham – garsiausia Anglijos verslininkė Šiemet atidariusi savo vardinę parduotuvę, V. Beckham išrinkta metų verslininke.

Victoria Beckham išrinkta žymiausia Didžiosios Britanijos verslininke. Pasak pirmaujančio verslo žurnalo, iš 100 sąraše pateiktų pavardžių, buvusi „Spice Girls“ narė nusipelnė užimti pirmąją vietą.

Atlikėja išgarsėjo ne tik pasirodymais scenoje. Ji ištekėjo už vieno iš geriausiai pasaulyje pažįstamų futbolininkų Davido Beckhamo, o vėliau ėmėsi drabužių dizainerės amato. Rugsėjį 40-metė verslo naujokė atidarė pirmąją savo vardinių drabužių parduotuvę Londone.
Vos pradėjus pardavinėti savo kūrinius parduotuvėje, V. Beckham metinės pajamos išaugo nuo £1 mln. iki £30 mln. Per penkerius metus dizainerės darbo ir prekybos, garsenybė neuždirbo tiek pinigų, kiek šiemet.
 
Sunday Times turtuolių sąrašo sudarytojas Philipas Beresfordas teigė, kad: „Ji puikiai panaudojo sumanumą kurdama verslą ir pasinaudojo savo turimais koziriais. Būtent todėl ji ir užėmė pirmąją vietą“.
Buvusi atlikėja pralenkė net tokius puikiai žinomus drabužių pramonės banginius, kaip Mahmudą Kamani bei Julianą Dukertoną.
 
 

  

Žymos: Verslas, Finansai, Victoria Beckham

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du draugai sėdi kavinėje ir širdingai kalbasi. Staiga vienas pastebi, kad antrasis nenuleisdamas akių žiūri į duris.
– Ką tu tokio įdomaus ten matai? – klausia pirmasis.
– Saugau, kad kas mano palto nepavogtų. Tavo jau seniai nebėra.