Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-02-15

Valentino dieną aktyvesni buvo vyrai

  
Valentino dieną aktyvesni buvo vyrai šv. Valentino dieną daugelis prisiminė seną tradiciją siųsti meilės laiškus.

Lietuvos pašto teikiama paslauga šv. Valentino dovanų paštu daug dažniau pasinaudojo vyrai nei moterys. Viena populiariausių dovanų, ką per meilės dieną savo išrinktosioms dovanojo vyrai – knyga apie afrodiziakus.

="text-align: left">„Artėjant vasario 14-ajai savo klientams pasiūlėme pasinaudoti šv. Valentino dovanų paštu. Į specialią siuntų dėžutę buvo galima įdėti dovanėlę, kurią Lietuvos pašto darbuotojas adresatui įteikė tiesiai į rankas būtent per Valentino dieną. Pastebėjome, kad ši paslauga daug labiau sudomino stipriosios lyties atstovus. Pagrindinis siuntų dėžutės pirkėjas buvo 20-40 metų amžiaus vyras“, – teigė Lietuvos pašto Pardavimų tarnybos direktorius Arūnas Venckavičius.
 
Daugiausia tokių siuntų dėžučių buvo parduota Šiauliuose ir Varėnoje. Siuntas nuo šv. Valentino Lietuvos pašto darbuotojams teko pristatyti ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir atokiuose kaimeliuose.

Pati populiariausia dovana, kurią savo mylimiesiems į specialią siuntų dėžutę įdėdavo Lietuvos pašto klientai – knyga apie afrodiziakus. Taip pat nemažo dėmesio susilaukė ir patarimų knyga, kaip prisivilioti meilę.

„Džiugu, kad šv. Valentino dieną daugelis prisiminė seną tradiciją siųsti meilės laiškus. Mūsų darbuotojai pristatė išties nemažai Valentino siuntinių su dovanomis. Vadinasi stereotipas, kad lietuvių vyrai šalti ir neromantiški nėra teisingas“, – juokavo A. Venckavičius.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skelbimas: „Ūkininkas ieško moters su traktoriumi. Atsakysiu visoms, atsiuntusioms traktoriaus nuotrauką.“